Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

  • Освіта
  • Досвід

Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), магістр, 2010

Освіту підтверджено

Репетитор готує до:

Українська мова

Англійська мова

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного урокуІнформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Про себе

Досягти високого мовного рівня учнів - ось мета моєї роботи! З легкістю допоможу вивчити іноземні та рідну мови. Заняття з англійської та німецької проводжу мовою носіїв. Випускниця школи "Баварський Дім" (Гете Інститут в Одесі). Готую до складання державної підсумкової атестації (ДПА), зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, FCE, а також надам допомогу у виконанні домашніх та творчих робіт. Для дітей: уроки в ігровій формі, вивчення пісень, віршів, вдосконалення техніки письма та читання. Для школярів: вдосконалення комунікативного рівня, вивчення лексики, граматики, робота над акцентом, допомога з домашнім завданням. Для дорослих: подолання мовного бар"єра з урахуванням потреб людини; мовна практика; підготовка до співбесіди у посольстві на отримання візи.

Викладання за сучасними підручниками, за власною методикою, з використанням новітніх аудіо- та відеоматеріалів.

Без вікового цензу.

Додатково проводжу бесіди з елементами психологічного аналізу. Даю практичні заняття з психології для дітей шкільного віку. Допомагаю виконати контрольні та тематичні завдання із загальної та клінічної психології.

Мова викладання:

українська