Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

  • Освіта
  • Досвід

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Спеціаліст/магістр, 2010

Освіту підтверджено

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного урокуІнформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Про себе

Вітання! Я - професійний репетитор, міжнародний викладач і засновниця школи підготовки до ЗНО. Досвід практичної роботи - більше 10 років. Кожного року випускаємо 200-бальників! Ми гарантуємо: - цікаве навчання і мотивацію; - темп, підібраний під запити учня; - симуляції реального НМТ/ЗНО; - доступ до закритих груп, вебінарів, тестових майданчиків, навчальних матеріалів; - навчання у смартфоні; - турботу про ментальне здоров`я наших учнів - консультації із психологом, які оплачуємо ми; - консультації по вступній кампанії; - контроль прогресу та багато цікавого. Викладачі школи - професіонали із вищою педагогічною освітою та високою кваліфікацією: дипломами PhD, перемогами у наукових конкурсах та досвідом практичної участі у міжнародних проєктах. За роки викладання напрацювали ВЕЛИЧЕЗНУ базу різноманітних практичних, тестових завдань, завдань для розвитку мистення.

Знаємо ВСЕ про НМТ, ЗНО, ДПА та вступ до закладів вищої освіти, бо самі його організовували! Протягом 5 років працювала керівником і заступником керівника пункту проведення ЗНО. Так само мої колеги-викладачі мають досвід роботи на ЗНО, а також в приймальних комісіях університетів під час вступних кампаній. Тож проконсультуємо по всім особливостям вступу. Запрошуємо у нашу команду!

Мова викладання:

українська