Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

  • Освіта
  • Досвід

Рівненський державний гуманітарний університет, спеціаліст (диплом з відзнакою), 2012

Освіту підтверджено

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного урокуІнформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Про себе

Наші результати: Більше 180 задоволених студентів з України, Росії, Білорусії, Німеччини, Канади, США. Більше 25 ЗНО на 188+ балів з німецької мови. Більше 44 сертифікатів А1, В1, В2 з німецької мови. Чотири сертифікати IELTS. П"ять успішно пройдених Sprachtest в посольстві Німеччини. 30+ вступників в іноземні навчальні заклади.

Про мене: Філологічно-педагогічна вища освіта + міжнародні дипломи + дипломи про участь в навчальних семінарах, вебінарах, конференціях для вчителів. Багатий досвід роботи у сфері викладання : школа, міні-групи, індивідуальні заняття, онлайн вебінари.

Працюю з мовою комплексно: поставлю вимову, навчу читати та писати, слухати і розуміти, говорити. Пропоную індивідуальний підхід відповідно до Вашої мети вивчення. Проводжу поточний контроль в навчанні, щоб скоригувати програму і ще швидше досягнути поставлених цілей. Гарантую совісне та відповідальне ставлення до підготовки до заняття. Зацікавлена створити комфортну атмосферу на занятті.

Мова викладання:

українська