Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

  • Освіта
  • Досвід

Харківський національний університет ім. Каразіна (ХНУ), 2021

Освіту підтверджено

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного урокуІнформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Про себе

Захистив дисертацію в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, на даний момент є старшим викладачем кафедри прикладної хімії. Якщо Ви шукаєте людину, яка допоможе Вашій дитині не тільки підвищити успішність, здати успішно ЗНО, а й полюбити хімію - це до мене. Я не працюю "для галочки", для мене важливий результат. Я не вчу дитину по сторінках підручника, я вчу дитину розумінню, адже хімія-це те, з чим ми стикаємося щодня, але просто не замислюємося про це.

Для групових занять пропоную три варіанти ціноутворення, що задовольнять індивідуальні потреби кожного студента: Індивідуальні заняття: для тих, хто прагне особистісного підходу та максимальної концентрації на власному прогресі – 400 грн за годину. Група з 2-3 осіб: ідеальний баланс між індивідуальною увагою та перевагами колективного навчання – 300 грн за годину на людину. Група до 5 осіб: для тих, хто надихається взаємодією та співпрацею у більшій групі, при цьому зберігаючи доступну вартість – 250 грн за годину на людину. Обирайте формат, що найкраще відповідає вашим навчальним цілям та бюджету!

Мова викладання:

українська