Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

  • Освіта
  • Досвід

Черкаський державний технологічний університет (ЧДТУ), 2010

Освіту підтверджено

Репетитор готує до:

Англійська мова

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного урокуІнформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Про себе

Привіт друзі. Пропоную онлайн уроки німецької та англійської мов по скайпу. Вік з 6-ти років. Навчання фонетики, граматики, розмовної мови за сучасною методикою, тобто ми не будемо забувати про розмовному рівні і будемо робити великий акцент на його розвитку. Крім цього обов'язково відео і аудіо матеріали.

Закордонний досвід більше 4 років, маю досвід в навчання 7 років. Методи навчання: комунікативні, інтерактивні, ігрові, є авторські напрацювання використані вже на практиці. Підготовка до здачі тестів в Гете інституті (німецький), IELTS і TOEFL тести з англійської.

Залежно від рівня і мети учня. Орієнтований на результат в роботі. З нульового рівня до просунутого. Можу займатися як індивідуально, так і в групах (до 6 осіб онлайн). Заняття з Пн по Пт, про час можемо домовитися.

p.s. І пам'ятайте хлопці багато людей вірять в диво, що можна вивчити мову за 16 годин. Ніколи не ведіться на це. Це саморозвиток і кожен учитель завжди вчить мову протягом усього часу. Багато вчителів думають, що чим більше навантаження тим краще, так хіба що можна ненавидіти мову. Учитель насамперед повинен бути другом, а не той хто думає як швидше закінчити урок і одержати гроші. Peace out

Мова викладання:

українська