Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

  • Освіта
  • Досвід

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця, спеціаліст, 2018

Освіту підтверджено

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного урокуІнформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Про себе

Свого часу сама здала ЗНО з хімії та біології на 200 балів, була переможцем обласної олімпіади з біології (Рівненської області). Багато моїх учнів здають ЗНО з результатом вище 190 балів, переважна більшість - більше 180 балів. Готувала також учнів для нострифікації за кордон, з відмінним результатом.

Під час студентства підробляла тим, що готувала до ЗНО абітурієнтів. На даний момент закінчила університет, працюю лікарем, але продовжую займатись репетиторством, тому що маю накопичений досвід, навички та хороші результати у цій справі. Кожне заняття обов'язково супроводжується дуже багатим візуальним матеріалом, схемами, ілюстраціями, відеоматеріалами, що я підібрала власноруч протягом попередніх років репетиторства.

Уважно і терпляче ставлюся до кожного учня, пояснюю багато разів. Контролюю рівень знань, але не тисну оцінюванням. За помилки не сварю, бо прагну виховати впевнену в собі людину.

Підготовка до ЗНО відбувається за затвердженою навчальною програмою від Українського центру оцінювання якості освіти, плюс обов'язковий розбір усіх тестів ЗНО та НМТ попередніх років.

Мова викладання:

українська