Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

  • Освіта
  • Досвід

Запорізький національний університет (ЗНУ), магістр, 2019

Освіту підтверджено

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного урокуІнформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Про себе

Навчаю англійської мови та німецької мови. Займаюся з дітьми молодшого шкільного віку з 3-10 кл ср.школи і з дорослими початківцями вивчати мову. Досвід роботи більше 10 років викладачем англійської в центрі дозвілля дітей та юнацтва. Магістр англійської та німецької філології. - 2019 р. Із задоволенням допоможу Вам освоїти розмовну мову і граматику.. БУДУ РАДА СПІВПРАЦІ З ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ТА МОТИВОВАНИМИ СТУДЕНТАМИ! УСПЕШНО РАБОТАЮ с детьми со второго класса и выше.

Перше заняття - співбесіда безкоштовне 30 хвилин. Будь ласка, в оголошенні до початку занять пишіть клас школи учня. В даний момент успішно проводжу заняття з вайбер системи. Частина аудіо матеріалу містить пояснення російською мовою так як іноземні компанії не володіють українською. Більш детально оперативно відповім на ваш особистий лист I-MAIL Всіх Вам благ.

Мова викладання:

українська