Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Запрошуємо вчителів
Англійської мови до BUKI School

Ви добре знаєте Англійську мову і шукаєте додатковий заробіток? А можливо вам цікава робота на повну ставку? Тоді ви точно потрапили у потрібне місце! У зв'язку з великою кількістю студентів ми активно шукаємо вчителів з Англійської.

  • 1. Тільки індивідуальні заняття з учнями шкільних рівнів
  • 2. Викладання англійської онлайн зі гнучким графіком
  • 3. Мінімальне навантаження від 12 годин на тиждень
  • 4. Додатковий дохід 7 000 - 19 000 грн в місяць
  • 5. Постійна підтримка від менеджерів школи
  • 6. Тривалість занять до 60 хв
  • 7. Виплати двічі на місяць

Відгуки наших студентів

540 відгуків студентів про BUKI School

Дмитро Н.stars

Дмитро Н.Instagram

BUKI School

Заняття дуже сподобалися, Ольга надійний та досвідчений спеціаліст в своїй справі, завжди підтримує комунікацію та зрозуміло доносить інформацію. Ольга, не тільки досвідчений викладач а ще й гарний співрозмовник, що на мою думку також дуже важливо. Я би залюбки продовжив заняття з англійської, але основною метою було підготовка до ЗНО, з якою ми справилися) Результат досягнутий на сто відсотків!) А вам бажаю як найбільше таких спеціалістів! В майбутньому буду рекомендувати вашу школу друзям, якщо будуть бажаючі!)

Аліна В.stars

Аліна В.Facebook

BUKI School

Занимаюсь больше полугода. Удобная система проведения уроков, можно легко перенести или поменять расписание. Преподаватель подстраивает программу под пожелания.

Ангеліна Бstars

Ангеліна БFacebook

BUKI School

Дуже задоволена першим місяцем занять. З кожним уроком все більше подобається англійська мова. Одним словом я в захваті від школи BUKI School)

Відгуки репетиторів

Оксана К.stars

Оксана К.Instagram

BUKI School

Враження тільки позитивні, привітні та лояльні менеджери і чудово налаштована робота, я в цій школі працювала від першого дня її створення коли нас ще було 9 і зовсім не вірила, що хтось захоче зі мною вчитися, але от пройшло 2 роки і я дякую школі за велику кількість найрізноманітніших учнів в різних країнах і з різними характерами та рівнями володіння мовою, цей досвід був безцінним, дуже приємно бачити як росте школа, розвивається, з нею виросла і я, безмежно вдячна методистам і менеджерам, які постійно на зв'язку і роблять все можливе, щоб учень знайшов свого вчителя, дякую Букі та BUKI School за можливості та досвід.

Світлана Б.stars

Світлана Б.Instagram

BUKI School

Працюю в мовній школі BUKI School вчителем німецької вже кілька місяців і досить задоволена. За весь цей час у мене завжди були лише хороші враження від клієнтів. Адміністратори допомагають знайти учнів, враховуючи мої думки та часове навантаження. Якщо я кажу, що не можу брати нових учнів, адміністрація школи не змушує брати ще і ще, а просто чекає та ввічливо питає про мої часові можливості. Якщо стаються якісь непорозуміння чи форсмажори, то за допомогою менеджерів школи можна легко та просто домовитись з клієнтом, пояснити ситуацію і порозумітися. База клієнтів тут дуже обширна та кожен зможе знайти своїх учнів. За весь цей період у мене не було жодного негативного досвіду у цій школі.

Валерія Л.stars

Валерія Л.Instagram

BUKI School

Працюю зі школою з лютого, маю тільки позитивні емоції від співпраці ) у будь-якій ситуації тобі допоможуть, розберуться і не залишають одну, класний графік роботи, тобто коли зручно, тоді та працюєш, завдяки школі знайшла нових прекрасних людей, які здебільшого були моїми учнями, а спілкування продовжили вже після навчання. BUKI School прекрасна можливість проявити себе, навіть не маючи на руках диплома, завдяки ній я вдосконалила себе як викладача і як здобувача освіти, адже навчаючи когось - ти та сам навчаєшся новому, дякую команді за прекрасну можливість реалізувати себе і показати, що вчитель може добре заробляти та бути успішним.

Стати репетитором в BUKI School

Як почати? Заповніть, будь ласка, форму нижче, згодом ми повідомимо всі деталі

Прізвище та ім`я

Телефон

+38

Email

Ваш поточний рівень мови

Освіта

BUKI School у соціальних медіа

BUKI School у світі