Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Оксана В.

1 людей рекомендують

 • Освіта
 • Досвід

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), спеціаліст, 2003 - 2008

Освіту підтверджено

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного урокуІнформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Про себе

Я використовую сучасну методологію викладання, в основі якої лежить орієнтир на персональні потреби та рівень учня, його цілі і сподівання.

Що виключає стандартизований "шкільний" підхід? Ми вивчаємо тільки те, чого НЕ ЗНАЄМО. і не витрачаємо час на зайве. Я навчаю говорити та розуміти сучасну англійську мову.

Живу і працюю в англомовному середовищі, а тому розумію, яка частина граматики найважливіша для спілкування і роботи. Навчаю використовувати найпоширеніші форми граматики, фразеологічні звороти, розмовний сленг, ідіоми.

Не працюю за підручниками. Усі таблиці та схеми з живими прикладами збираю самостійно з найкращих ресурсів, аби ознайомитись з граматичною темою найшвидше і одразу ж застосувати прямо на уроці. Моя основна мета - щоб ви зрозуміли. Тому ніколи не йду далі, поки не впевнюсь, що все зрозуміло і ви можете цим скористатись на практиці. Я тут не для того, щоб демонструвати свої знання, а щоб показати вам ваші можливості.

Даю поглиблений словниковий запас на побутові, професійні та бізнес теми. Розмовна практика на кожному уроці. Завжди дам додому словник із новими словами. 10-15 за раз, але обов'язково. Так. слова доведеться вчити. Але можу гарантувати, що лише ті, які вам точно знадобляться. Обов'язкова перевірка домашніх завдань та нового вокабуляру кожного наступного уроку. повторення і практика засвоєного.

Цікаві уроки = корисні уроки. Для READING та LISTENING використовую сучасні ресурси, аудіо, відео та тексти з YOUTUBE та відомих світових медіа видань, зокрема і міжнародних ресурсів з вивчення англійської мови. Читаємо, слухаємо та обговорюємо лише актуальне, цікаве, практичне за вашим вибором. На теми, цікаві особисто Вам.

SPEAKING заснований на методиці, яка використовується у тестах TOEFL та IELTS. Обговорюємо питання на різноманітні теми одразу на кількох рівнях: переказ, відповіді на питання по тексту, ваша особиста думка та досвід. Говоримо весь урок виключно англійською.

Читаємо вголос, щоб вчитись правильно вимовляти слова, позбавляємось акценту, вчимось формулювати речення так, як вони мають виглядати англійською, а не українською адаптацією англійської. Переклад тексту лише за необхідності та для практики розуміння нових слів, виразів тощо. Більший акцент завжди буде на розумінні тексту, аудіо, оскільки це є ефективним інструментом у тих ситуаціях, коли доведеться спілкуватись вживу або відповідати на e-mail.

Завжди дружня атмосфера на уроках. Систематизація та поступовість у здобутті знань. Англійська - це не страшно. Англійська - це цікаво, весело, зрозуміло, про вас і щоб пишатись собою! Приходьте. Давайте врешті її вивчимо! Разом!

Мова викладання:

англійська, російська, українська

ВідгукиРозміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора

 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0

Пакети занять

Тривалість заняття:

60 хв

90 хв

 • 8 занять/пакет

  2,864

  358

  за заняття

 • 12 занять/пакет

  4,056

  338

  за заняття

 • 24 занять/пакет

  7,776

  324

  за заняття

 • 48 занять/пакет

  14,304

  298

  за заняття

 • 96 занять/пакет

  23,808

  248

  за заняття