Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Предмет:

Українська мова

Оберіть рівень для вивчення:

  У який час вам зручно займатися?

   Перше заняття безкоштовне!

   Або ми підберемо вам репетитора самостійно

   Репетитори з Української мови Вінниця

   По вашому запиту репетитори не знайдені.

   Відгук про репетиторів:Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора

   Віра П.

   Мирослава Сергієнко про

   Віра П.

   Репетитор Української мови

   7-9-й класи

   starstarstarstarstar

   Дуже задоволені репетитором! Прекрасно викладачає та гарно підготувала доньку до екзамену.

   2837 тижнів тому

   Мар'яна Г.

   Ярина Бакалюк про

   Мар'яна Г.

   Репетитор Української мови

   5-6-й класи

   starstarstarstarstar

   Дитина краще розуміє матеріал, займатись з вчителем подобається, але повністю оцінити наші досягнення ще немає можливості, так як результат можна виявити через пару місяців навчання. Тому на даному етапі - все влаштовує.

   2837 тижнів тому

   Юлія К.

   Марія Бараненко про

   Юлія К.

   Репетитор Української мови

   Підготовка до ЗНО (11 клас)

   starstarstarstarstar

   Дуже хороша викладачка! Заняттями задоволена на всі 100%

   2837 тижнів тому

   Інші предмети в місті Вінниця

   Уроки Української мови у Вінниці

   Важливість вивчення української мови

   Сьогодні для українців вкрай важливе знання української. Вивчення рідної мови допомагає розуміти та цінувати свою національну культуру, історію та традиції. 

   Попит на вивчення української мови у Вінниці зростає, адже зараз вона є важливим чинником національної ідентичності.Знання української відкриває доступ до багатьох освітніх ресурсів, а також підвищує конкурентоспроможність на національному ринку праці. Обов'язкова здача цього предмета на НМТ також сприяє підвищенню інтересу до української мови серед студентів та батьків.

   Як правильно обрати репетитора

   Знайти гарного репетитора — завдання не з простих. Адже треба обрати вчителя, який буде відповідати вашим запитам та можливостям. Є декілька факторів на які важливо звертати увагу.

   Освіта репетитора

   Багато хто думає, що чим більше досвіду, всіляких звань і нагород у репетитора, тим краще. Але це не завжди так. Важливо розуміти, що в більшості випадків немає потреби в багатьох дипломах. Головне - бездоганне знання предмета та володіння сучасними освітніми інструментами

   Досвід роботи

   Поширена думка, що досвідчені репетитори краще розуміються на предметі. Але ж, молоді педагоги можуть володіти більш сучасними методиками та легше знаходити спільну мову з учнями. 

   Методичні підходи

   Методики навчання відіграють важливу роль, адже вони визначають ефективність занять. Важливо обрати репетитора, який знається на сучасних освітніх тенденціях та створить для вас комфортні умови навчання

   Ціна на заняття

   Ціна на послуги також має значення. Висока вартість не завжди гарантує якість. Порівняйте ціни у різних репетиторів і оберіть того, хто відповідає вашому бюджету. Послуги репетитора з української мови у Вінниці в BUKISchool коштують від 248 грн за годину.

   Дотримуючись цих порад знайти репетитора, який буде відповідати вашим освітнім потребам стане набагато легше.

   Види репетиторства

   Уроки з репетитором можуть бути індивідуальними, груповими або проходити в онлайн-форматі. Треба обирати вид навчання, який буде комфортний саме для вас.

   Індивідуальні заняття

   Програма враховує усі запити та рівень знань учня. Навчання проходять з повною увагою педагога.

   • Плюси. Гнучкість планування уроків та відповідність методик конкретним цілям учня. Вища ефективність навчання за рахунок персональної підтримки та зворотного зв'язку від репетитора.
   • Мінуси. Висока вартість, тому що уроки проводяться індивідуально. Менше спілкування та обміну досвідом з іншими учнями.

   Групові заняття

   Робота у колективі, що стимулює мотивацію та впевненість. Заняття проходять у формі дискусій та здорової конкуренції.

   • Плюси. Більш доступна вартість, оскільки витрати поділяються між учасниками групи. Можливість колективного обговорення матеріалу та розвитку комунікативних навичок.
   • Мінуси. Менш індивідуалізований підхід до кожного учня. Обмежений час на обговорення питань через наявність кількох учнів. 

   Онлайн-формат занять

   • Плюси. Гнучкість у розкладі та можливість навчатися з будь-якої точки світу з доступом до інтернету. Широкий вибір репетиторів. Ефективне використання технологій для інтерактивних занять та автоматизація навчального процесу.
   • Мінуси. Можливі технічні проблеми (нестабільне інтернет-з'єднання, проблеми з програмним забезпеченням тощо), які можуть впливати на якість занять.

   Кожен із цих видів навчання має свої переваги та обмеження, і вибір залежить від переваг, цілей навчання та індивідуальних особливостей студента.

   В BUKI School на вас чекають висококваліфіковані та досвідчені репетитори Наші педагоги проходять ретельну перевірку та відбір. Використовуються сучасні освітні методики та технології підвищення ефективності навчання.

   Наші переваги:

   • Індивідуальний підхід до кожного учня.
   • Заняття в будь-якому зручному для вас місці
   • Уроки 55 хв - оптимальний час для комфортного навчання.
   • Використання сучасних методик та інтерактивних інструментів.

   Приєднуйтесь до BUKI School і досягайте з нами успіхів у вивченні української мови. Не втрачайте свій шанс стати успішним.успіхів з нами.

   Популярні питання та відповіді

   • Які рівні вивчення української мови на Buki School?

    В онлайн школі Buki School ми допомежемо як зі шкільною програмою та підготовкою до шкільних чи університетських екзаменів, так і людям які хочуть вивчати українську з нуля, або покращувати свої знання

   • Чи є можливість вивчати українську мову для іноземців або осіб, які не мають попереднього досвіду вивчення?

    Так, звичайно! Наш менеджер підбере репетитора під потреби окремої людини, ви зможете ознаймитись з підходом та програмою на пробному занятті.

   • Скільки коштує година заняття з української мови?

    В онлайн школі Buki school ціна за урок від 248 грн до 358 грн. Чим більший пакет занять ви оберете, тим вигідніша ціна!

   • Як відбуваються уроки?

    Уроки відбуваються в онлайн форматі, в Zoom. Заняття індивідуальні, в реальному часі з вчителем. В залежності від рівня володіння англійською, заняття проходять або повністю англійською мовою, або англійською та українською мовами.

   • Чи існує у вас пробний урок?

    Так, ви можете замовити пробний урок англійської мови. Ви зможете познайомитись з викладачем, та ознайомитись з прогамою, розказати про свої потреби. Після пробного уроку ви зможете надати зворотній зв'язок для покращення вашого навчання