Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Предмет:

Українська мова

Оберіть рівень для вивчення:

  У який час вам зручно займатися?

   Перше заняття безкоштовне!

   Або ми підберемо вам репетитора самостійно

   Репетитори з Української мови Запоріжжя

   По вашому запиту репетитори не знайдені.

   Відгук про репетиторів:Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора

   Віра П.

   Мирослава Сергієнко про

   Віра П.

   Репетитор Української мови

   7-9-й класи

   starstarstarstarstar

   Дуже задоволені репетитором! Прекрасно викладачає та гарно підготувала доньку до екзамену.

   2837 тижнів тому

   Мар'яна Г.

   Ярина Бакалюк про

   Мар'яна Г.

   Репетитор Української мови

   5-6-й класи

   starstarstarstarstar

   Дитина краще розуміє матеріал, займатись з вчителем подобається, але повністю оцінити наші досягнення ще немає можливості, так як результат можна виявити через пару місяців навчання. Тому на даному етапі - все влаштовує.

   2837 тижнів тому

   Юлія К.

   Марія Бараненко про

   Юлія К.

   Репетитор Української мови

   Підготовка до ЗНО (11 клас)

   starstarstarstarstar

   Дуже хороша викладачка! Заняттями задоволена на всі 100%

   2837 тижнів тому

   Інші предмети в місті Запоріжжя

   Уроки Української мови в Запоріжжі

   Без базового знання української мови неможливо вступити до ВНЗ, обіймати державні посади чи просто функціонувати як громадянин. Саме тому в Запоріжжі великий попит на репетиторів — як для дітей, так і для дорослих. Щоб знайти «свого» викладача, зверніть увагу на важливі критерії.

   Як вибрати репетитора з української мови

   Що важливо знати, обираючи викладача:

   • Освіта

   Бажано, щоб репетитор мав педагогічну чи профільну освіту (українська філологія, журналістика). Можна вибрати студента останніх курсів, у нього буде менше досвіду, але й вартість занять бюджетніша. 

   Освіта важлива, якщо вам потрібна, наприклад, технічна українська, ділова мова — тут доречно обрати викладача з вищою профільною освітою. Для школярів чи підготовки до НМТ цілком вистачить знань студента. А ще вони самі зовсім нещодавно складали ці іспити, тому точно пам'ятають, як підготуватися краще.

   • Досвід

   Це дуже важливий критерій, особливо для занять із дітьми та підлітками. Досвідчений репетитор зуміє знайти підхід до кожного учня, дібрати особливу методику. Також у викладачів із великим стажем дуже багато напрацювань, у деяких навіть авторські навчальні матеріали.

   • Методичні підходи

   Цей критерій вибору суб'єктивний: чи подобається вам сучасний викладач, який використовує новітні підходи, чи більше до вподоби класичний підхід до вивчення з чіткою систематизацією матеріалу. Кожен репетитор має власний стиль викладання, тому корисно провести пробне заняття.

   • Ціна

   Що досвідченіший репетитор з української, то вища ставка за урок. Ви платите не просто за час, який викладач проводить із вами, а й за підготовку заняття, створення програми саме для вас, додаткові матеріали, перевірку домашніх завдань.

   Важливо, щоб репетитор відгукувався учню як особистість. Хтось любить активних, швидких, а комусь краще зі спокійними та вдумливими викладачами. Якщо ви готуєтеся до заняття, чекаєте цікавої дискусії та вам припало до душі, як організований навчальний процес, варто віддати перевагу саме цьому репетиторові.

   Онлайн vs офлайн

   Існує два види репетиторства: онлайн або індивідуальні фізичні зустрічі. Якщо ви прихильник других, то це обмежить вибір викладачів. Та й у нинішніх умовах шукати безпечне місце та час для занять дуже складно. Проте заняття тет-а-тет інколи незамінні, особливо для маленьких дітей. Їм складно довго утримувати увагу перед екраном.

   Заняття онлайн по відеозв'язку нічим не гірші, аніж особисті зустрічі. По-перше, вони економлять час і гроші на транспорт. По-друге, гнучкіший графік — ви можете домовитись займатися ввечері або зранку перед навчанням чи роботою. Більшість підлітків і дорослих обирають саме онлайн-навчання.

   Переваги BUKI School

   На платформі bukischool.com.ua ви можете знайти репетитора з української мови в Запоріжжі:

   • Великий вибір репетиторів з різною освітою, досвідом роботи, методиками. У кожного викладача є статистика проведених уроків, напрями роботи. Ви можете вивчити відгуки й обрати того, хто найбільше вам до вподоби.
   • Зручний пошук, фільтри за часом занять, календар зайнятості викладачів: ви зможете вибрати репетитора для уроків раз чи кілька разів на тиждень.
   • В онлайн-школі Buki ви знайдете викладачів зі ставкою від 248 грн за урок. Також є опція безкоштовного пробного заняття — все, щоб ви змогли знайти свого репетитора.

   Знати українську важливо не тільки для того, щоб скласти НМТ. Вона потрібна для щоденного користування, щоб ви могли написати заяву або звернутися до державної установи. І підтягнути свої навички можна займаючись з репетитором з BUKI School — онлайн, у зручний для вас час.

   Популярні питання та відповіді

   • Які рівні вивчення української мови на Buki School?

    В онлайн школі Buki School ми допомежемо як зі шкільною програмою та підготовкою до шкільних чи університетських екзаменів, так і людям які хочуть вивчати українську з нуля, або покращувати свої знання

   • Чи є можливість вивчати українську мову для іноземців або осіб, які не мають попереднього досвіду вивчення?

    Так, звичайно! Наш менеджер підбере репетитора під потреби окремої людини, ви зможете ознаймитись з підходом та програмою на пробному занятті.

   • Скільки коштує година заняття з української мови?

    В онлайн школі Buki school ціна за урок від 248 грн до 358 грн. Чим більший пакет занять ви оберете, тим вигідніша ціна!

   • Як відбуваються уроки?

    Уроки відбуваються в онлайн форматі, в Zoom. Заняття індивідуальні, в реальному часі з вчителем. В залежності від рівня володіння англійською, заняття проходять або повністю англійською мовою, або англійською та українською мовами.

   • Чи існує у вас пробний урок?

    Так, ви можете замовити пробний урок англійської мови. Ви зможете познайомитись з викладачем, та ознайомитись з прогамою, розказати про свої потреби. Після пробного уроку ви зможете надати зворотній зв'язок для покращення вашого навчання