Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

Нагорода «Репетитор року» 2023-2024 в BUKI School

Навчальний рік 2023-2024 року став для всіх нас новою сходинкою до розвитку та вдосконалення. Ми раді можливості продовжувати працювати і ділитися знаннями з тими, хто цього потребував. Порівняно з минулим навчальним роком, кількість викладачів BUKI School виросла на 30%, а кількість студентів – на 50%. Цей зріст підтверджує, що ми рухаємось у вірному напрямку, допомагаючи обʼєднувати викладачів зі студентами для досягнення освітніх цілей.

 

Найпопулярнішими предметами для учнів цього року стали англійська мова та математика. Команда BUKI School також спостерігала стрімке підвищення попиту на заняття з української мови та історії України.

 

Цей прогрес став можливим завдяки кожному зареєстрованому репетитору, який є важливою частиною нашої команди. Ми дуже цінуємо вашу відданість і внесок у кожне заняття та віримо, що далі – більше. Тому ми продовжуємо нашу традицію і з гордістю оголошуємо нагородження найкращих репетиторів BUKI School 2023-2024 року.

 

РЕПЕТИТОР РОКУ 2023-2024 РОКУ

 

Усього відзначили 30 найкращих репетиторів у трьох категоріях: англійська мова, гуманітарні предмети та природничо-математичні дисципліни. Команда визначала переможців за показником кількості проведених уроків. Щиро дякуємо вам за продуктивну роботу та відданість професії.

 

Запитали в наших викладачів про їх особистий досвід та перемоги під час співпраці з BUKI School

 

Категорія «Англійська мова»

 

Оксана П., репетиторка з англійської мови, коментує:

 

«Коли я наважилася працювати в Buki то мала певні хвилювання, адже це був мій перший досвід роботи в онлайн школі. Проте, згодом моя невпевненість розвіялася. Завдяки вдалій та злагодженій роботі методистів, кураторів та менеджерів мені вдалося покращити свої навички як викладача і навіть зробити кар‘єрний ріст. Протягом цілого року завжди маю учнів, сама планую свій робочий графік і вчасно отримую заробітну плату. Дуже вдячна за таку приємну і змістовну роботу.»Єгор Т., репетитор з англійської мови:

 

«Мені подобається можливість ділитися знаннями англійської і любов'ю до мов із іншими людьми, допомагаючи їм ефективно прогресувати on this path.

Говорячи про досягнення, можу виділити, 2 кейси:

 – учень, що зацікавився англійською, за цей рік прокачав свій рівень від А1-А2 до B1+;

 – учениця, яка, з її слів, «отримала якраз те, що треба» на наших заняттях, підвищила рівень з +-B2 до C1 and going (up) та поступила до омріяного ВИШ-у в Чехії.»


Ольга В., репетиторка з англійської мови:

 

«Я щиро рада, що більше вже ніж рік тому випадково натрапила на BUKI School та стала частиною чудової команди. Всі менеджери привітні, чуйні та завжди раді допомогти! Найважливіше це те, що я знайшла своїх учнів, які зі мною з самого початку роботи, які вже стали більше ніж просто учнями. Дякую за можливість працювати з чудовими людьми, навчати їх, ділитись знаннями та досвідом, який я набуваю все більше і більше кожного дня.»

 

Мирослава С., викладачка англійської мови: 


«Робота в школі принесла мені багато приємних вражень. Це місце, де кожен день сповнений чогось нового, нових людей, їх історій. Спілкування з вмотивованими учнями приносить багато радості та посмішок! Крім того, робота в школі дозволяє мені постійно вдосконалювати свої навички та методики викладання.»

 

Категорія «Гуманітарні предмети»

В цю категорію входять такі предмети: українська, німецька, польська мови та історія України.

 

Катерина Ф., викладачка німецької мови

 

«Я працюю в школі з 2022 року, складного для нас усіх року, коли життя перевернулося з ніг на голову. Я дуже вдячна школі, що в ці буремні часи вона є для мене оплотом стабільності і стимулом для саморозвитку. За два роки школа стала більшою, не втративши при цьому в управлінському плані, а навпаки, стала ще більш сучасною і організованою. І хоч я жодного разу не бачила оффлайн жодного співробітника, але відчуваю, що ми всі працюємо в команді. Для мене це дуже важливо – бути частиною великого стабільного колективу. Завдяки школі я знайшла гарних учнів, деякі з яких за час нашого навчання вже дійшли з 0 до рівня В2. Це дуже приємно – працювати з завзятими учнями. Я дуже вдячна всім методистам і менеджерам за підтримку і співробітництво.»

 

Наталія К., викладачка української мови:

 

«BUKI School — чудовий сервіс як для досвідчених викладачів, так і для початківців. Адміністрація бере на себе всі питання із залученням учнів, оплатою, допомагає вчителеві методично, надає матеріали для пробних уроків, а вам залишається лише займатися улюбленою справою — викладанням. Я працювала в різних школах, і можу точно сказати, що методична підтримка й електронний кабінет BUKI — одні з найкращих на ринку.»

 

Карина П., викладачка польської мови: 

 

«Відчуваю неймовірну вдячність за співпрацю зі школою BUKI School. Це прекрасна можливість зараз в такі часи мати змогу працювати і допомагати дітям та дорослим попри все вчитися! Прекрасні умови та чуйне керівництво, працюю в цій школі лише в задоволення! Дуже рада цій співпраці.»

 

Категорія «Природничо-математичні дисципліни»

Нагородили викладачів таких предметів: математика, фізика, хімія та біологія.

 

Юлія Т., викладачка фізики в BUKI School:

 

“Співпрацюю з онлайн школою Buki school вже 1.5 роки. Спочатку для додаткового підробітку, але вже після першого десятка учнів це перетворилося на повноцінну роботу, від якої я не тільки отримую гроші, а й задоволення. Учні старанні, цілеспрямовані, з ними настільки приємно проводити уроки, що я іноді забуваю дивитися на годинник й слідкувати за часом. Багато моїх учнів зараз складають НМТ, і не дивлячись на високу складність (за їхніми словами), отримують бали більші, ніж планували. Я дійсно рада, що викладаю в BUKI School й сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю.”

 

Вʼячеслав Л., репетитор з математики:

 

«Враження від організації процесу навчання дуже-дуже приємні. Все гарно та професійно організовано, команда працює ефективно і якісно, календар занять допомагає в роботі. Я задоволений співпрацею з BUKI School.»

Олена Т., репетиторка з математики:

 

Вже два роки працюю зі школою і дуже вдячна всьому колективу, особливо менеджерам. Критика з боку методистів завжди своєчасна, та корисна. Група кураторів завжди на зв'язку. Завдяки грамотно налаштованій співпраці наші учні досягають омріяних результатів, і це не тільки 12 на НМТ, а також зручне навчання у закордонних школах та вступ до вищих закладів країн Європи. Дуже вдячна і колегам за оновлений контент, доповнений курс алгебри, а також за справно працюючі версії сайта нашої школи (комп'ютерну та мобільну). Авжеж нам є чим пишатись та про що мріяти. Дуже вдячна всім колегам. Наша школа – найкращий онлайн заклад в Україні.Висловлюємо подяку всім репетиторам BUKI School

Щиро дякуємо нашим репетиторам за працю, натхнення та безмежну відданість справі. Ваша професійність і творчий підхід роблять навчання наших учнів захопливим і результативним. Завдяки вам BUKI School стає кращим з кожним днем.

Ми пишаємося тим, що ви є частиною нашої команди і з нетерпінням очікуємо нових досягнень та звершень у майбутньому навчальному році!

Автор: