Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Блог BUKI School

  • Найкращі автори

  • ТОП теми

  • 2199 читачів

  • 120 статей

11.09.2024

Що таке дуальна форма навчання?

Чимало студентів поєднує навчання з роботою, аби здобувати досвід і мати фінансову стабільність. У багатьох виникають труднощі з навчанням через часті пропуски та відставання. Чи можна оптимально комбінувати ці види діяльності? У статті ми розповімо, що таке дуальна освіта, які її переваги та як можна навчатися у такому форматі.

27.08.2024

Говоримо про війну в Україні англійською

Важливо вміти розповідати про війну в Україні, повітряні тривоги та обстріли англійською мовою, щоб доносити цю інформацію до іноземців у соціальних мережах або під час подорожей за кордон. Якщо ви хочете вивчити необхідну лексику та вислови – читайте цю статтю.

26.08.2024

Логарифми: формули та властивості

Логарифми – важливий елемент шкільної програми з математики та часто зустрічаються у завданнях Національного мультипредметного тесту. Вони, як і інші поняття в математиці, виникли не випадково, а через нерозв’язність деяких математичних задач. Давайте детальніше розглянемо основні формули та властивості логарифмів.

25.08.2024

Рівні знань польської мови: як легко підвищити свій рівень

Польська є популярною іноземною мовою для вивчення серед українців. Це пояснюється тим, що ця мова має лексичну подібність з українською на 70 %. Але все ж таки ці мови різні, тому вивчення польської потребує певних зусиль. У цій статті розберемо важливі питання, які виникають в учнів щодо навчального процесу.

20.08.2024

Відміна оцінювання в молодших класах за форматом НУШ: Плюси та мінуси школи без оцінок

У цій статті розмірковуємо, чи важливі оцінки в школі та в якому форматі. Ви дізнаєтесь про правила оцінювання у 1-4 класах за критеріями НУШ. Ми хочемо максимально розкрити всі нюанси такої системи, оцінити наскільки ефективною є відміна балів та як вона вплине на діток.

17.08.2024

Пишемо твір "Як я провів літо": структура, поради та приклади

Розповідь про літні канікули – стандартне завдання, яке може дати вчитель на початку навчального року. Учні часто не знають, як описати своє літнє дозвілля, навіть якщо вони мали багато гарних вражень. Такі ж проблеми можуть виникнути з написанням будь-якого іншого твору. Школярі відчувають складнощі з формулюванням думок незалежно від віку. Як навчитися писати змістовні твори (і не лише на цю тему) – читайте далі у статті.

28.07.2024

Сімейна форма навчання

У цій статті розглянемо одну з форм навчання в школі, яку все частіше обирають сучасні батьки. На відміну від мережевої, дистанційної, екстернатної освіти чи педагогічного патронажу, цей формат має свої особливості. Тож якщо у вас виникала думка перевести свою дитину на сімейне (домашнє) навчання, важливо дізнатися про всі деталі та законодавчі норми.

22.07.2024

Історія та значення числа Пі, його використання в різних галузях науки та техніки

Це одна з «найпопулярніших» математичних констант, про яку знає чи не кожен школяр. Але в школі діти вивчають, що число Пі дорівнює 3,14, а про важливість використання цієї константи в різних галузях, від геометрії до сучасних технологій, відомо небагатьом.

20.07.2024

Відмінювання прикметників у німецькій мові

У німецькій існує 3 види прикметників – сильні, слабкі та змішані. Приналежність до слабкого чи сильного типу визначається іменником та іншими словами, що оточують прикметник. А тому закінчення в німецькій мові варіюються залежно від типу відмінювання. Прикметники німецької мови відмінюються за родами, числами та відмінками. У цьому тексті розглянемо особливості кожної відміни, закінчення, правила та винятки.

16.07.2024

Чи потрібна дитині підготовка до школи?

Підготовка дитини до школи є важливим етапом, який вимагає чималих зусиль від батьків і малюків. Правильна організація цього процесу допоможе майбутньому школяру досягти успіхів у навчанні та соціалізації.

01.07.2024

Акція "Літній Бонус" від BUKI School

У липні BUKI School проводить акцію "Літній Бонус", щоб підтримати вас у навчанні навіть в несезон. Скористайтесь чудовою можливістю отримати додаткові уроки та прийняти участь у розіграші пакету уроків.

23.06.2024

Як студенту знайти стажування: покроковий гід

Стажування є чудовою можливістю для професійного розвитку студентів та здобуття бажаного для багатьох роботодавців досвіду роботи. Ця практика дасть змогу поринути в реальне робоче середовище й закласти фундамент для успішного працевлаштування. Щоби дізнатися більше про стажування для студентів – читайте цей матеріал.

22.06.2024

Як не забути математику влітку: математичні завдання для школярів

Під час літніх канікул у школярів є чимало вільного часу, який вони витрачають на прогулянки з друзями та комп’ютерні ігри. А як щодо цікавої математичної дуелі з однокласником або складного завдання з математики на логіку? Може здатися не найвеселішою ідеєю, але варто тільки спробувати. Читайте цю статтю і знаходьте нові корисні ідеї для повторення і цікавого вивчення математики.

19.06.2024

Інтенсивний курс англійської мови: за та проти

Активне вивчення англійської влітку – гарна можливість провести час з користю. Та чи завжди експрес-курс англійської мови дає хороший результат? Багато залежить від мотивації студентів та особливостей курсу – вдало складеної програми, кількості учнів у групі тощо.

12.06.2024

Нагорода «Репетитор року» 2023-2024 в BUKI School

Навчальний рік 2023-2024 року став для всіх нас новою сходинкою до розвитку та вдосконалення. Ми раді можливості продовжувати працювати і ділитися знаннями з тими, хто цього потребував. Порівняно з минулим навчальним роком, кількість викладачів BUKI School виросла на 30%, а кількість студентів – на 50%. Цей зріст підтверджує, що ми рухаємось у вірному напрямку, допомагаючи обʼєднувати викладачів зі студентами для досягнення освітніх цілей.

27.05.2024

Додаток, означення та обставина в реченні

Додаток, означення і обставина – це не просто другорядні члени. Це основний будівельний матеріал для доповнення, розширення та уточнення підмета і присудка в реченнях. На які питання вони відповідають та які функції виконують? Відповіді знайдете в цьому матеріалі. Зберігайте його собі, якщо хочете покращити знання з української мови, або підготуватися до складання НМТ у 2024 році.

21.05.2024

Класифікація речень в українській мові: види з прикладами

Думаєте, що в українській мові не так уже й багато видів речень? Помиляєтеся! Адже крім загальновідомих розповідних, питальних та спонукальних є ще з півдесятка класифікацій, за якими можна розрізняти речення. У цьому матеріалі ми розкажемо про основні види за метою висловлювання, емоційним забарвленням, будовою, граматичною основою та наявністю другорядних членів.

17.05.2024

Загублена і віднайдена: про літеру «ґ» в українській мові

Ґанок і ґудзик – напевно, перші слова, що спадають більшості людей на думку, коли мова йде про літеру «ґ». Хоча ця буква не надто поширена в нашому лексиконі, сучасний словник Бориса Грінченка нараховує аж 270 слів, що починаються з неї. Давайте разом пригадаємо, як «ґ» з’явилася в українській мові. Чому вона на деякий час зникла, а потім знову повернулася? Які слова ви знали, а про існування яких ви навіть не здогадувалися? Відповіді знайдете нижче.

06.05.2024

Назви квітів англійською мовою

Квіти оточують нас упродовж цілого року. Зимою, наприклад, можна часто зустріти альстромерії, навесні – тюльпани, влітку – лаванду, а восени – хризантеми. А як назви квітів перекладаються з української на англійську? Якраз про це й розкажемо в нашому новому матеріалі. А ще поділимося прикладами речень та короткими розповідями «about flowers» (про квіти).

30.04.2024

Узгодження числівників з іменниками: просто про складне

Запитайте в будь-кого, яка частина української мови є найскладнішою, і більшість людей гарантовано згадають про числівник. А особливо про узгодження числівників з іменниками, яке спричиняє труднощі не тільки в учнів та абітурієнтів, що готуються до НМТ, а і кваліфікованих викладачів. Тож, спробуємо в цьому матеріалі разом розібратися, як правильно: «три людини» чи «троє людей», «чотири хлопці» чи «четверо хлопців», «півтори груші» чи «півтора груші».

26.04.2024

Правила подовження та подвоєння приголосних на письмі

Галичина чи Галиччина, написанний чи написаний, захоплений чи захопленний? Якщо ви можете зі впевненістю вибрати правильний варіант, значить ви гарно знаєте тему подовження та подвоєння приголосних. А якщо ні – саме час прочитати наш матеріал, у якому ми зібрали основні правила та приклади про подовження та подвоєння приголосних літер на письмі. Уважно вивчайте статтю, адже вона обов’язково знадобиться вам для підготовки до НМТ з української мови у 2024 році.

17.04.2024

Головні члени речення в українській мові

Ще в початкових класах на уроках з української мови діти починають вивчати важливу тему – про структуру речення, його головні та другорядні члени. У цій статті ми зібрали основну інформацію про підмет і присудок: що вони означають, на які питання відповідають, якими бувають та які функції виконують. Зберігайте матеріал, щоб згадати теорію та підготуватися до контрольної роботи, олімпіади чи іспиту. А якщо вам потрібна допомога, запишіться на додаткові заняття з репетитором з української мови. Ш

10.04.2024

Усе про відмінювання числівників: від А до Я

Над чим-чим, а над числівниками точно морочили собі голови мільйони школярів. Та і вчителі також, якщо бути відвертими. Недаремно кажуть, що ця тема в українській мові є однією з найскладніших. А про відмінювання числівників годі й говорити. Якщо ви трішки ловили гав на уроках та так і не навчилися правильно відмінювати різні типи числівників, наш матеріал точно вам знадобиться. А якщо готуєтеся до НМТ, радимо перечитати його тричі!

28.03.2024

Список найкращих мультфільмів, які варто переглянути з дітьми

Більшість дітлахів щодня проводять час у телефоні, планшеті чи за переглядом програм на телевізорі, адже вибір розважального контенту надзвичайно великий. Та чи є користь від такого заняття? Батькам важливо пам’ятати, що мультфільми – це не тільки джерело сміху та розваг. Вони також можуть бути потужним інструментом для навчання та формування правильних цінностей. Дійсно хороші мультфільми навчають дітей емпатії, толерантності, розвивають їхню уяву та креативність, а також наштовхують на роздуми

26.03.2024

12 правил дорожнього руху, які мають знати всі школярі

Батьки несуть відповідальність за дітей вдома, а вчителі – у школі. Проте, кожна дитина має пам’ятати, що як тільки вона опиняється на вулиці сама й має дійти від точки А до точки В, безпека дорожнього руху – це зона її відповідальності. Які 12 правил дорожнього руху має вивчити кожен школяр, розкажемо в нашому матеріалі. А також поділимося посиланнями на відеоуроки, казки та мультфільми для учнів молодших класів, завдяки яким можна легко вивчити основні ПДР для пішоходів.

23.03.2024

Добірка найкращих віршів про Україну для школярів

Уже більш як два роки українці живуть у складних умовах. В умовах повномасштабної війни. Сьогодні як ніколи актуально виховувати в дітей почуття любові та відданості до рідного краю, гордості за національну ідентичність та поваги до державної мови. У цьому завданні батькам та вчителям допоможуть улюблені українські поети: як класики, так і сучасні автори. За допомогою віршів діти знайомляться з історією своєї країни, вивчають культуру та дізнаються нове про традиції, обряди та всеосяжну любов до

20.03.2024

Як налаштувати правильний процес навчання для дитини з дислексією?

Діти з дислексією майже нічим не відрізняються від однолітків, проте мають одну характерну особливість – літери та слова так і норовлять втекти з їхнього поля зору під час читання та письма. Як правильно навчати учнів з особливостями зорового та слухового сприйняття, розкажемо в цій статті. А ще поділимося вправами на роботу з порушеннями та порадами для навчання.

18.03.2024

На кого піти вчитися після 11 класу: топ професій для хлопців та дівчат

11 клас – це не просто останній рік у школі, а час для активної підготовки до вступних іспитів та вибору професії і навчального закладу для здобуття вищої освіти. Годі й казати, що до обраної спеціальності потрібно ставитися з максимальною серйозністю, адже від неї залежить майбутнє школяра та його кар’єрні можливості. Тож, як правильно обрати професію? У нашому матеріалі ми зібрали найкращі тести на профорієнтацію, а також поділилися списком популярних професій, які найчастіше обирають хлопці т

14.03.2024

Як навчити дитину мислити критично?

Критичне мислення є одним із головних показників інтелектуального розвитку як у дорослих, так і в дітей. Вміння опрацьовувати будь-яку інформацію, знаходити в ній головне і другорядне, шукати різні способи для виконання завдання – це все про критичне мислення. Та як допомогти дитині розвинути цю корисну навичку? У нашій статті ми зібрали найпопулярніші методи, прийоми та поради для формування критичного мислення в учнів молодших класів.

11.03.2024

Цікаві задачі на розвиток логіки в дошкільнят та учнів молодших класів

Вміння мислити логічно – це навичка, яку потрібно розвивати із самого дитинства. Завдяки їй людина вчиться шукати нестандартні рішення та розв’язувати завдання будь-якої складності в навчанні, на роботі чи просто в житті. У нашій статті ми зібрали цікаві загадки для дошкільнят та учнів молодших класів, що найкраще розвивають логічне та критичне мислення: від простих до більш складних, де дитині потрібно добряче подумати.
123...15