Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Блог BUKI School

  • Найкращі автори

  • ТОП теми

  • 2199 читачів

  • 120 статей

04.12.2023

Запроси друга: нова можливість отримати бонуси в BUKI School!

Навчайте разом із своїми колегами: запрошуйте їх до BUKI School та отримуйте приємний бонус у розмірі від 500 грн. Це гарна нагода спільно ділитися досвідом та отримувати винагороду за свою працю!

28.11.2023

Past Simple - минулий неозначений час

Past Simple (Past Indefinite) – простий неозначений час в англійській мові, що найчастіше використовується для позначення дії котра відбувалася в минулому і вже є завершеною.

15.11.2023

Гетьман Павло Скоропадський та його роль в історії України

Українська держава Павла Скоропадського проіснувала всього 7.5 місяців. Проте навіть за такий короткий час гетьману вдалося провести вдалу соціальну та економічну політику для відновлення нашої незалежності в умовах геополітичної нестабільності та внутрішніх міжусобиць. У цьому матеріалі розкажемо головне, що потрібно знати про Павла Скоропадського та його роль в історії України ХХ століття. Використовуйте нашу статтю для підготовки до НМТ з історії у 2024 році.

13.11.2023

Вступ до ЛНУ Франка у 2024 році: предмети НМТ та вартість навчання

Шукаєте престижний український університет із якісною навчальною програмою та широким вибором спеціальностей? Тоді варто звернути увагу на ЛНУ – Львівський національний університет імені Івана Франка. У цьому матеріалі розкажемо головне про виш: факультети, вартість навчання у 2024 році, предмети НМТ та вимоги до мотиваційного листа.

09.11.2023

Легкі книжки англійською мовою для початківців

Комусь англійська мова дається надзвичайно складно, а комусь навпаки – швидко й легко. Різниця може залежати від правильно обраного методу підготовки. Корисним та дієвим способом вивчення англійської вважають читання книжок, адже воно допомагає швидко збільшувати словниковий запас та запам’ятовувати стандартні граматичні конструкції без «зазубрювання» правил. У цьому матеріалі ми підготували список книжок класичних та сучасних авторів, які можна читати вже на початковому рівні. Це популярні вид

06.11.2023

Україна в умовах десталінізації: 1950 – 1960 роки ХХ століття

Після закінчення Другої світової війни та смерті Йосипа Сталіна Україна, яка в той час входила до СРСР, потрапила під вплив правління нового «керівника» – Микити Хрущова. Як змінилася економіка та соціально-політичне життя українців в умовах десталінізації? Що відбувалося у 1950-1960-х роках, та як це вплинуло на подальший розвиток України? Відповіді на ці запитання ви знайдете в нашій статті.

03.11.2023

Вступ до академії Ярослава Мудрого у 2024 році: довідка для абітурієнта

Одинадцятикласникам, що планують вступати на юридичний факультет у 2024 році потрібно серйозно підійти до вибору престижного навчального закладу з гарною освітньо-практичною базою. В Україні одним із найкращих ВНЗ за цим напрямком є Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. У цій статті ми розповіли основне про нього: що треба знати про вступ до академії, які предмети складати на НМТ, які є факультети та вартість навчання у 2024/2025 навчальному році.

01.11.2023

Безкоштовні уроки з репетитором від BUKI School для клієнтів ПриватБанк

Раді оголосити про наше партнерство з найбільшим банком України - ПриватБанком. Відтепер його клієнти мають унікальну можливість скористатися безкоштовним доступом до трьох індивідуальних онлайн уроків з репетитором на нашій платформі.

01.11.2023

Галицько-Волинське князівство в історії України: причини утворення та зовнішня політика

Галицько-Волинська держава є прямою спадкоємицею Київської Русі. Князівство відіграло важливу роль в історії українського народу. Воно стало новим центром політичного та економічного життя після занепаду Києва і зберегло від знищення східну та південну гілки слов’янства. У цьому матеріалі ми зібрали головну інформацію про Галицько-Волинське князівство: від причин утворення до подальшої ролі в історії України.

31.10.2023

Розповідаємо про хобі англійською: корисна лексика та приклади

У школі, у компанії друзів чи на роботі з колегами ми часто обговорюємо улюблені звички та заняття. Одним словом – розповідаємо про свої хобі. Українською це робити досить просто, а як щодо англійської? Якщо ви плануєте навчатися чи працювати за кордоном, або просто хочете подорожувати і знайомитися з новими людьми, вам потрібно вміти розповідати про свої інтереси. Скористайтеся нашим матеріалом для підготовки, де ми зібрали інструкцію та корисну лексику для розмов про хобі англійською.

30.10.2023

Вступ до КНУ ім. Шевченка у 2024 році: умови та правила прийому

Мрієте навчатися в престижному університеті, проте не хочете задля цього їхати за кордон? В Україні є достатньо навчальних закладів вищої освіти, що мають змогу дати своїм студентам міцну освітню програму, не гіршу ніж у європейських чи американських ВНЗ. Серед них – КНУ ім. Шевченка. У цьому матеріалі розкажемо все, що потрібно знати про вступ до КНУ: факти про університет, назви факультетів та спеціальностей, умови прийому та вартість навчання у 2024 році.

27.10.2023

Формули для НМТ з математики у 2024 році: пояснення та приклади завдань

Молитви абітурієнтів, які складають ЗНО/НМТ із математики були почуті й до тестового зошита з 2021 року крім блоку завдань почали додавати блок із формулами, які можна використовувати під час іспиту. Це значно полегшило підготовку до мультипредметного тесту, оскільки школярам більше не потрібно напам’ять вчити всі формули. Проте, своєрідна шпаргалка допоможе не всім. Мало бачити її перед очима – потрібно її розуміти. У цьому матеріалі ми зібрали всі формули, які будуть на НМТ із математики у 202

27.10.2023

Готуємося до НМТ: історія кріпосного права в Україні

Скасування кріпацтва в Російській імперії – важлива подія, що вплинула на історію та розвиток України в ХІХ столітті. Що таке кріпосне право та хто такі кріпаки? У яких умовах мешкали закріпачені українські селяни? Що стало приводом до відміни кріпацтва? Відповіді на ці запитання ви знайдете в нашому матеріалі, який ми спеціально підготували для абітурієнтів, що планують складати НМТ з історії України. Випускникам 11-х класів варто починати підготовку до іспитів якомога раніше, адже відтепер НМ

26.10.2023

Практикуємо розмовну англійську: говоримо про гроші

Гроші є невіддільною частиною життя, тому під час вивчення іноземної мови важливо звернути увагу на цю тему і вивчити лексику та корисні вислови про гроші. Також із цієї статті ви дізнаєтеся про найпоширеніші валюти й ціноутворення у світі.

25.10.2023

Запам’ятовуємо порядок слів в англійській мові: правила та приклади

Ви можете мати гарний словниковий запас, вільно орієнтуватися між Present Perfect та Present Perfect Continuous, але якщо ви не знаєте, як правильно розташовувати слова в реченні, вашу англійську навряд чи хтось назве ідеальною. У цій статті ми розкажемо про порядок слів в англійській мові, поділимося важливими правилами, схемами та прикладами, щоб ви навчилися правильно будувати прості і складні речення.

23.10.2023

Pronouns: усе про займенники в англійській мові

Займенники – це невіддільна частина англійської мови. Вони виконують ключову роль у мовленні, адже допомагають зробити комунікацію чіткішою та уникати повторення іменників у реченні. У цій статті ми розкажемо все про займенники в англійській – що це таке, які є типи займенників, яка їхня роль та як їх правильно вживати.

19.10.2023

Як розрізняти групи слів за значенням: синоніми, антоніми, омоніми та пароніми

Вивчення української в школі – це не тільки ключ до відмінних знань і грамотного мовлення, але і важливий крок на шляху до успішного складання іспитів для вступу до ВНЗ. Під час тестування учням щороку трапляються завдання на визначення груп слів за значенням, а саме – синонімів, антонімів, омонімів та паронімів. Тому, якщо ви хочете отримати додаткові бали на НМТ, саме час зайнятися підготовкою із цієї теми. У нашій статті ми розглянемо основні правила вживання синонімів, антонімів та омонімів

19.10.2023

Найпоширеніші художні засоби в українській літературі

Метафори, епітети, гіперболи, порівняння тощо – це художні засоби, які використовують автори для збагачення літературної мови. У цьому матеріалі ми зібрали основну інформацію про найпоширеніші художні засоби, які зустрічаються у творах шкільної програми. Зберігайте нашу статтю, якщо ви готуєтеся до складання іспиту з української літератури, адже питання із цієї теми обов’язково трапляються на олімпіадах, підсумковій атестації в 9 та 11 класах, а також на ЗНО. Якщо потрібна додаткова підтримка,

17.10.2023

Англійська мова: походження і розвиток

Історія мови як наукова дисципліна може пояснити різні особливості мови й полегшити її вивчення, тому учням важливо ознайомитися із нею. Історія англійської мови тісно переплетена з історією Великобританії. Тому із цієї статті ви дізнаєтеся не тільки про походження англійської мови, а і про те, хто такі сакси та про інші цікаві факти з історії Британії.

13.10.2023

Що таке вставні слова: поняття, правопис і пунктуація

Вивчаючи речення як синтаксичну одиницю, учні знайомляться з реченнями, ускладненими вставними словами. Під час розгляду цієї теми важливо звернути увагу на пунктуацію і правопис вставних слів. Учні часто помиляються в написанні лексем «на жаль», «по-перше», «начебто», «якраз», бо погано засвоїли правопис вставних слів. Щоб розібратися із цією темою – читайте цей матеріал.

09.10.2023

Складоподіл VS Правила перенесення слів: спільне і відмінне

З правилами перенесення слів учні знайомляться ще в початковій школі. Але ці знання необхідні чи не щодня. Тому потрібно періодично повторювати цю тему, щоб не припускатися помилок або не уникати перенесення. У цій статті зібрана вся важлива інформація, що стосується складів, складоподілу й перенесення слів в українській мові.

09.10.2023

Як привітатися англійською: формальні й неформальні фрази та сленг

Напевно ви не раз чули вислів «По одежі стрічають, а по уму випроводжають». Його значення просте – спочатку люди оцінюють ваш зовнішній вигляд, а вже потім розумові здібності. В англійській культурі його можна інтерпретувати дещо інакше, адже там насамперед звертають увагу не на одяг, а на те, як ви привіталися зі співрозмовником. Від того, наскільки цікаво ви вмієте сказати банальне «привіт», залежатиме перше враження про вас. Отож, якщо у вашому словничку міцно засіли «hi» або «hello», саме ч

02.10.2023

Present Perfect: правила вживання і функції

Граматика є важливим складником мови. В англійській є 12 часових форм і в кожної з них є свої особливості та функції в мові. Щоб вільно спілкуватися англійською, необхідно детально познайомитися з кожним із часів. У цій статті ми розглянемо Present Perfect та його місце серед усіх часових форм.

29.09.2023

Вчимо англійські прислів'я та приказки

Під час вивчення іноземної мови людина стикається не тільки з новими словами і граматичними правилами, але і з проявами культури нації. Одним із таких проявів є прислів’я і приказки. Тому під час вивчення мови важливо звернути увагу на фольклор і вивчити популярні прислів’я і приказки англійською. З цієї статті ви дізнаєтеся про найцікавіші приклади англійської усної народної творчості.

27.09.2023

Спілкуємося англійською: сленгові скорочення для переписки

Знання англійської дає змогу спілкуватися з носіями мови. Але якщо віртуальна розмова неофіційна, співрозмовник може вам відповісти «idk» або «hru». Цих абревіатур учень не знайде в академічному словнику, бо ці скорочення в англійському є сленговими. Щоб вільно спілкуватися англійською з носіями й розуміти, що означає в листуванні «lmao» або «wbu» – читайте цю статтю про сленг.

27.09.2023

Типові помилки в словосполученнях та реченнях

Синтаксис – це розділ граматики, який вивчає будову словосполучень і речень. Синтаксична будова української мови має свої особливості, які важливо знати. Правильне поєднання слів у словосполучення є показником освіченості людини. Щоб не припускатися помилок під час розмови й не втрачати бали за контрольну роботу чи ЗНО – ознайомтеся із цією статтею.

25.09.2023

Невідмінювані іменники в українській мові: визначення роду

Мовознавча наука, метою якої є дослідження граматичних значень слів називається морфологією. Слова, відповідно до їхніх граматичних значень поділяють на різні класи – частини мови. Вивчення морфології традиційно розпочинають з іменника, з ним школярі знайомляться ще в 5 класі, а далі поглиблюють свої знання про цю частину мови. В одному матеріалі неможливо охопити всі відомості про іменник. Тому ця стаття буде присвячена незмінюваним іменникам.

22.09.2023

Особливості вимови складних англійських звуків

Фонетика є важливою під час вивчення англійської, але часто їй приділяють мало уваги. Тому навіть люди з високим рівнем англійської іноді припускаються помилок у вимові складних англійських слів. Щоб навчитися одразу правильно вимовляти звуки та говорити зрозуміло для носіїв мови – ознайомтеся із цим матеріалом.

20.09.2023

Розвиваємо слухання: найкращі аудіо англійською для початківців

Уміння сприймати англійську на слух є важливим для спілкування з іноземцями. Учень можу знати правопис і переклад слова, але під час розмови не впізнати його й не зрозуміти співрозмовника. Із цього матеріалу ви дізнаєтеся ресурси, на яких знаходити найкращі англійські аудіо текстів для початківців.

18.09.2023

Початковий рівень англійської: вивчаємо цифри та числа разом

Знання чисел і цифр є необхідною складовою успішного вивчення англійської мови. Числівники використовуються в різних аспектах повсякденного життя: від простої лічби та визначення кількості предметів до математичних обчислень, орієнтування в часі, годинах та датах. У цій статті ми розглянемо основні правила вивчення англійських числівників, надамо корисні поради, як легко вивчити цифри та числа, а також розкажемо, як їх вживати в спілкуванні.