Англійська для дітей у 1 класі включає базову лексику з тем «Знайомство», «Школа», «Кольори», «Числівники в межах 10», «Іграшки», «Тварини», «Сім’я і друзі», «Їжа», «Свята». Знайомство з мовою та вивчення слів відбувається через ігри, пісні, римівки.
Аби дитині було легше орієнтуватися на уроках англійської, можна вивчити з нею алфавіт, числівники, кольори тощо. Найкращий підхід може знайти педагог, який зацікавить малюка та налаштує його на навчання. В онлайн-школі BUKI School можна вибрати потрібного репетитора, усі викладачі з англійської мови є перевіреними дипломованими фахівцями.
Читайте статтю – у ній знайдете не лише англійські слова для дітей, а й корисні поради, як допомогти першокласникам з вивченням іноземної.
Що повинен знати учень 1 класу з англійської?
За допомогою ігор та аудіовізуальних матеріалів діти можуть вивчати складну лексику та запам’ятовувати вірші. Наприклад, з назвами екзотичних тварин. Але спочатку дитині необхідно опанувати букви та навчитися правильно вимовляти звуки. Зокрема, вміти читати буквосполучення th, ph, wh, ing, gh, sh, ch, er, oo, ee, ea, ou у словах, пам’ятати про букви, які не читаються в середині слова.
Взагалі читання англійською у 1 класі вимагає ретельної підготовки з фонетики. А найкращим способом освоїти вимову можуть бути скоромовки, римівки, вірші, пісеньки тощо. Важливо, щоб дитина не лише вміла читати, а й:
- розуміла прочитане
- могла частково відтворити текст
- вміла виділяти ключову інформацію
- розрізняла близькозвучні слова за значенням, наприклад, bed і bad
А тому необхідно не лише вчити англійські слова, а й правила побудови простих речень. Учень чи учениця має вміти підтримати діалог-знайомство та відповідати на запитання на кшталт: «What’s your name?», «What form are you in?», «How old are you?», «How do you do?», «Where do you live?».
Також дитина під кінець 1 класу повинна вміти складати речення з дієсловами am/is/are, have/has, can/can’t, зворотами there is/there are. Освоїти основи Present Simple також варто. Для цього доведеться вивчити базові англійські слова, такі як like, love, go, do, play, help, say, read, write, run тощо.
Бажано, аби дитина могла без допомоги вчителя складати запитання та заперечні речення. Наприклад, I like… I don’t like… Do you read a book? Does she play?
Такі граматичні аспекти, як однина і множина іменників, вживання артикля а, порядок слів у зворотах there is/there are, запитаннях та заперечних реченнях – необхідна база для першачків.