Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

Блог BUKI School для батьків

  • Найкращі автори

  • ТОП теми

  • 2199 читачів

  • 120 статей

16.07.2024

Чи потрібна дитині підготовка до школи?

Підготовка дитини до школи є важливим етапом, який вимагає чималих зусиль від батьків і малюків. Правильна організація цього процесу допоможе майбутньому школяру досягти успіхів у навчанні та соціалізації.

28.03.2024

Список найкращих мультфільмів, які варто переглянути з дітьми

Більшість дітлахів щодня проводять час у телефоні, планшеті чи за переглядом програм на телевізорі, адже вибір розважального контенту надзвичайно великий. Та чи є користь від такого заняття? Батькам важливо пам’ятати, що мультфільми – це не тільки джерело сміху та розваг. Вони також можуть бути потужним інструментом для навчання та формування правильних цінностей. Дійсно хороші мультфільми навчають дітей емпатії, толерантності, розвивають їхню уяву та креативність, а також наштовхують на роздуми

20.03.2024

Як налаштувати правильний процес навчання для дитини з дислексією?

Діти з дислексією майже нічим не відрізняються від однолітків, проте мають одну характерну особливість – літери та слова так і норовлять втекти з їхнього поля зору під час читання та письма. Як правильно навчати учнів з особливостями зорового та слухового сприйняття, розкажемо в цій статті. А ще поділимося вправами на роботу з порушеннями та порадами для навчання.