Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

Список найкращих мультфільмів, які варто переглянути з дітьми

  1. Незмінна класика: топ найкращих мультфільмів усіх часів
  2. Популярні мультики останнього десятиліття

Більшість дітлахів щодня проводять час у телефоні, планшеті чи за переглядом програм на телевізорі, адже вибір розважального контенту надзвичайно великий. Та чи є користь від такого заняття? Батькам важливо пам’ятати, що мультфільми – це не тільки джерело сміху та розваг. Вони також можуть бути потужним інструментом для навчання та формування правильних цінностей. Дійсно хороші мультфільми навчають дітей емпатії, толерантності, розвивають їхню уяву та креативність, а також наштовхують на роздуми про важливі життєві питання. У нашій статті ми зібрали список мультфільмів для сімейного перегляду із категорії «must watch».

Незмінна класика: топ найкращих мультфільмів усіх часів

Як ми вже казали, нині є безліч мультиплікаційних стрічок. Проте серед них можна виділити особливу категорію – «мультики, які має переглянути кожна дитина» (і навіть кожен дорослий). До цього списку відносять незмінну класику – мультфільми XX століття, а також стрічки, що вийшли нещодавно і впевнено увірвалися до рейтингу кращих серед кращих.

 

 

Корпорація монстрів

Корпорація монстрів

Один із ключових елементів стрічки – тема прийняття себе та інших такими, якими ми є. Мультфільм показує дітям, що кожна людина чи істота на Землі унікальна. Усі ми маємо сильні та слабкі сторони, потрібно тільки навчитися використовувати їх для досягнення успіху та подолання будь-яких життєвих перешкод. «Корпорація монстрів» вчить нас вірити в себе та силу справжньої дружби, підтримувати близьких та боротися зі своїми страхами. Пам’ятаємо, що різноманітність – це норма, а не відхилення.

Трейлер

 

 

Шрек

Шрек

Це не просто комедійний мультфільм із чудовим гумором та яскравими персонажами. Ця стрічка показує, що справжня краса й сила полягають не в зовнішності, а в тому, що ти маєш всередині. Головний герой картини не відповідає стандартам краси, проте він має велике серце та високі моральні принципи. Він вчить приймати себе такими, які ми є, і не засуджувати інших за ознакою зовнішності.

 

Мультик також доводить важливість дружби та підтримки. Шрек та його приятелі долають численні випробування, доводячи, що разом вони непереможні.

Трейлер

 

 

Тачки

Тачки

Один із ключових уроків, який можна добути з «Тачок» – важливість прийняття власних недоліків, розвитку особистості, толерантності та поваги до інших. Головний герой починає розуміти, що успіх не завжди пов’язаний зі славою та загальним захопленням. Він вчиться цінувати дружбу, допомагати іншим та бути відданим своїм принципам. А ще мультфільм показує дітям, що потрібно бачити кожну особу як унікальну та цінну, незалежно від її зовнішності чи вмінь.

Трейлер

 

 

Рататуй

Рататуй

Мультфільм розповідає про важливість віри в себе та свої мрії. Головний герой стрічки мріє стати гуру кулінарного мистецтва, хоча сам є звичайною мишкою. Його наполегливість та впевненість у здібностях надихають інших досягати своїх цілей, попри будь-які перешкоди.

Трейлер

 

Читайте також: Навчаємося граючи. Що таке гейміфікація

 

 

Валл-І

Валл-І

Анімаційна стрічка «ВАЛЛ-І» – це нагадування про важливість збереження довкілля та екологічної відповідальності. Головний герой-робот живе на забрудненій та занедбаній Землі, яку покинули люди. Через свою природжену любов до природи та прагнення відновити її, ВАЛЛ-І стає символом боротьби за збереження нашої планети.

Трейлер

 

 

Історія іграшок

Історія іграшок

Один із найкасовіших та найкращих мультфільмів дісней і піксар. У ньому розкривається тема дружби та взаємодопомоги. Головні герої картини спочатку були конкурентами, але із часом стали найкращими друзями, які завжди підтримували один одного в скрутні моменти. Крім того, «Історія іграшок» розповідає про важливість прийняття змін та адаптації до нових обставин.

Трейлер

 

 

Веселі ніжки

Веселі ніжки

Картина належить до категорії «добрі мультфільми» та «мультфільми для найменших». Одне з ключових завдань – навчити дітлахів вірити в себе та свої мрії. Головний герой стрічки не піддається стереотипам і не здається під тиском оточення, яке намагається довести йому, що його бажання танцювати – це нісенітниці. Мультик навчає дітей важливості самовираження та підтримки інших у їхніх прагненнях.

Трейлер

 

 

Мадагаскар

Мадагаскар

Тут усе просто – бо це найкращий мультфільм про тварин та справжню дружбу! Головні герої натрапляють на різні труднощі і випробування, але завжди підтримують один одного і вчаться працювати як команда для досягнення спільної мети. А ще в стрічці є важлива лінія про необхідність прийняття власної унікальності та розвитку самовпевненості.

Трейлер

 

Читайте також: Скоромовки як інструмент для вивчення англійської

 

Популярні мультики останнього десятиліття

 

Крижане серце

Крижане серце

Ця історія нагадує нам про важливість дружби, співчуття та підтримки в найважчі моменти. «Крижане серце» вчить нас приймати власну ідентичність. Розуміти всі сильні та слабкі сторони, а також підтримувати близьких на їхньому шляху до самосприйняття.

Трейлер

 

 

Король Лев (2019)

Король Лев

Рімейк улюбленого мультфільму мільйонів глядачів у XX столітті. Історія про дружбу, відданість, взаємопідтримку та цінність родини. Головний герой стрічки втрачає батька і йому доводиться брати відповідальність за свої дії та вчитися самостійно жити і відстоювати позицію. На щастя, він знайшов найкращих друзів, що готові йти з ним до самого кінця.

Трейлер

 

 

Думками навиворіт

Думками навиворіт

Один із ключових аспектів картини – важливість розуміння різних точок зору та вміння дивитися на світ з іншого ракурсу. Герої цієї історії потрапляють у складні ситуації, де кожен із них має власні уявлення та переконання. Проте вони навчаються слухати одне одного та розуміти, що ніколи немає однієї правильної думки.

Трейлер

 

 

Душа

Душа

Цей шедевр від Pixar створений не тільки для розваги, але і для того, щоб надихнути нас та змусити задуматися над сенсом життя. Мультик розповідає про важливість розуміння себе та свого призначення. Головний герой упродовж стрічки намагається віднайти справжнє покликання. Ця подорож допомагає йому знайти власну ідентичність та оцінити кожен момент життя. Крім того, «Душа» підкреслює важливість радості та насолоди в моменті. Герої картини навчаються цінувати не тільки свої цілі та мрії, але і прості радощі, які приносить кожен день.

Трейлер

 

 

Зоотрополіс

Зоотрополіс

Історія показує нам, що кожен, незалежно від походження чи виду, має право на виконання своїх мрій та боротьбу за справедливість. «Зоотрополіс» підкреслює важливість боротьби зі стереотипами та дискримінацією. Герої фільму стикаються з різними перешкодами через свою расу, зріст або зовнішній вигляд, проте вони навчають нас, що справжній успіх полягає в тому, як ми протистоїмо цим перешкодам і виявляємо свою справжню силу.

ТрейлерЧи знали ви, що дітям корисно дивитися мультфільми англійською мовою? Під час перегляду вони чують автентичну мову в прив’язці до зображення та сюжету. Відеоряд допомагає їм зрозуміти, що відбувається на екрані, сюжет підігріває цікавість, і весь цей час вони чують та на підсвідомому рівні вивчають англійську.

 

А щоби пришвидшити знайомство з іноземною мовою, найкраще записатися на уроки з репетитором. Додаткові заняття значно прискорюють процес засвоєння граматики та лексики, а також допомагають удосконалювати розмовні навички. На платформі школи БукіСкул ви можете записатися на онлайн-заняття з англійської та інших іноземних мов за програмами для дорослих та дітей від 6 років.

 

Читайте також: Як правильно підписати зошит з англійської мови?

Автор:

Список найкращих мультфільмів, які варто переглянути з дітьми

Що входить в топ найкращих мультфільмів усіх часів?

Корпорація монстрів, Шрек, Тачки, Рататуй та інші.

Які популярні мультики останнього десятиліття?

Король Лев, Думками навиворіт, Зоотрополіс та інші.