Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Як правильно підписати зошит з англійської мови?

 1. Стандартні вимоги, як підписувати зошит з англійської мови
 2. Поради, як вести зошит англійською

Потрібно підписати зошит з англійської, але не знаєте, як правильно пишеться прізвище, ім’я, номер класу та назва школи? Не переймайтеся, адже в цьому матеріалі ми зібрали всю інформацію щодо вимог ведення письмових зошитів із прикладами. А також поділимося корисними порадами, як оформлювати класні, домашні та контрольні роботи англійською мовою.

Стандартні вимоги, як підписувати зошит з англійської мови

У звичайних школах та ліцеях серйозних уніфікованих вимог щодо того, як підписувати робочий зошит, небагато. Проте, їх треба знати, щоби вам не довелося викидати щойно підписаний зошит через помилки чи неправильну структуру оформлення. Також варто пам’ятати, що обкладинка і внутрішнє наповнення мають бути охайними, чистими, без заломів, надрізів тощо. Як би школярі не любили цю фразу, але «зошит – це обличчя учня».

 

На титульній сторінці зошита обов’язково потрібно вказати таку інформацію:

 

   1. Назва предмета. Стандартний підпис для зошита з будь-якої дисципліни починається з її назви. Проте, якщо для математики використовують підпис «Зошит із математики», то для англійської просто пишуть «English». Якщо це зошит-словник, його підписують «English vocabulary». Для робочих зошитів зазвичай використовують такі підписи: «workbook» та «exercise book».

   2. Клас. В американській англійській клас називається «grade», у британській – «form». Найчастіше в наших школах використовують саме британський варіант. Проте, якщо дитина вчиться за американською програмою, обирайте відповідне слово. Правильно підписаний клас виглядає так:

 

Form 6B – Grade 6B

або

Form 6 «B» – Grade 6 «B».

 

Літеру класу можна писати як у лапках, так і без них. Обидва варіанти будуть доцільними.

   3. Школа. Тут потрібно правильно написати повну назву навчального закладу. Це може бути просто школа, спеціалізована школа, ліцей, гімназія тощо. Ось кілька варіантів підписів, які трапляються найчастіше:

  • School 105 (згідно з правилами, значок № не використовується);
  • Gymnasium «Kozak» (в лапках транслітерація назви гімназії);
  • Lyceum «Naukova zmina» (так само, у лапках назва ліцею).

   4. Ім’я та прізвище учня. Для всіх предметів крім англійської мови спочатку пишеться прізвище, потім ім’я. Тож правильний варіант виглядатиме приблизно так:

   • Maryna Kovalchuk – Марина Ковальчук;
   • Stefaniia Kharchenko – Стефанія Харченко;
   • Vladyslav Khomenko – Владислав Хоменко.

 

Сьогодні англійська мова є одним із найкорисніших предметів у школі. Без неї неможливо подорожувати, вступати до закордонних університетів та працювати за межами України. Тому важливо прищеплювати школярам любов до цієї дисципліни вже з перших класів. Можна, наприклад, вивчати англійську мову з репетиторами, які знають, як зацікавити учня і донести навчальний матеріал у максимально зрозумілій формі. Якщо ви шукаєте класних репетиторів – переходьте сюди.

 

 

Як впевнитися в правильності написання ім’я та прізвища в зошиті?

З транслітерацією можуть виникнути деякі проблеми, адже є такі імена, що мають кілька варіантів написання англійською мовою. Наприклад, Катерина – це Kathryn, Kate, Catherine, Kateryna. Усі 4 варіанти можна використовувати в усному мовленні та на письмі, проте в офіційно-ділових документах правильним буде тільки четвертий.

 

Ось невеличка таблиця, у якій ми зібрали імена українською з точною транслітерацією на англійську:

 

Ім’я

Переклад

Олена

Olena

Михайло

Mykhailo

Ірина

Iryna

Іван

Ivan

Наталія

Nataliia

Петро

Petro

Анна

Anna

Сергій

Serhii

Катерина

Kateryna

Олег

Oleh

Тетяна

Tetiana

Володимир

Volodymyr

Марія

Mariia

Ярослав

Yaroslav

Оксана

Oksana

Андрій

Andrii

Ольга

Olha

Віктор

Viktor

Людмила

Liudmyla

Дмитро

Dmytro

Юлія

Yuliia

 

З деякими літерами в українських іменах та прізвищах можуть виникати особливі труднощі. Наприклад: ш, щ, ч, у, і, г тощо. Розберемо, як правильно їх транслітерувати:

 • літера «и» переходить в «y»: Марина – Maryna;
 • «й» переходить в «і»: Ковбасинський – Kovbasynskyi;
 • м’який знак взагалі зникає: Козинець – Kozynets;
 • буква «х» переходить у «kh»: Христина – Khrystyna;
 • «г» переходить в «h»: Григорій – Hryhorii;
 • «ґ» переходить в «g»: Ґондзюл – Gondziul;
 • сполучення «зг» переходить в «zgh»: Розгонова – Rozghonova;
 • «щ» переходить в «shch»: Щорса – Shchorsa;
 • апостроф також зникає: В’ячеслав – Viacheslav.

 

Якщо ви не впевнені в правильності написання ім’я та прізвища, можете звернутися за допомогою до вашого вчителя з англійської. Або ж скористайтеся спеціальним онлайн-сервісом для перевірки транслітерації від ДМСУ (Державна міграційна служба України).

 

Читайте також: Яка різниця між Miss, Mrs і Ms в англійській мові?

Урок англійської мови

Поради, як вести зошит англійською

До загальних вимог, як потрібно вести зошит із будь-якого предмета, належать:

 1. Усі записи мають бути чіткими й легко читатися.
 2. Використовуйте олівці або ручки із чітким чорним чи синім стрижнями.
 3. Зберігайте акуратний лад і гарне оформлення сторінок.
 4. Завжди вказуйте дату запису. Формат дати має відповідати тому, який заведений у вашій країні.
 5. Розділяйте записи за типом. Це може бути класна робота, домашня робота, контрольна, тест тощо.
 6. Не виправляйте помилки за допомогою коректора. Краще обережно закреслити слово або літеру і зверху написати правильний варіант.

 

 

Як написати дату на англійській мові в зошиті?

Вимоги до написання дати відрізняються залежно від того, у якій школі та в якому класі навчається учень. Для школярів 1-4 класів формат дати може виглядати максимально просто:

 • 1, December: де 1 – день місяця, December – назва місяця (грудень).

 

Для учнів середніх та старших класів запис матиме інший вигляд:

 • Wednesday, the first of October: де Wednesday – день тижня (середа), the first of – число (перше), October – назва місяця (жовтень).

 

Стандартний англійський формат дати зазвичай має такий вигляд: Month (Місяць), Day (День), Year (Рік). Ось кілька прикладів:

 • January 15, 2024 (15 січня 2024).
 • March 5, 2024 (5 березня 2024).
 • Dec 1, 2023 (1 грудня 2023).

 

Читайте також: Ідіоми в англійській мові: сталі вирази, які має знати кожен

 

 

Домашня та класна робота з англійської: як оформити?

До оформлення класних та домашніх робіт у зошиті з англійської також є свої вимоги. Від правильного написання таких звичайних, на перший погляд, речей, часто залежить оцінка за роботу, а також за ведення зошита загалом. Щоб здобувати високі оцінки, потрібно дотримуватися таких правил:

 • Перед тим, як писати дату, визначте, як вона буде розташована. Якщо аркуш новий, то пишемо з першого рядка. Якщо на аркуші вже щось написано, відступаємо 4 клітинки або 2 рядки після попереднього запису.
 • Дату пишемо посередині. Наприклад: Friday, the fifth of October.
 • Далі пишемо тип роботи. Це може бути Classwork (класна робота), Homework (домашня робота), Control work (контрольна робота).
 • Після цього вказуємо номер вправи, яку ви виконуєте. Також можна додатково зазначити номер сторінки підручника, у якому була ця вправа. Наприклад: Exercise 48 (p. 22).

 

Наостанок ділимося з вами прикладом, як правильно написати дату для класної або домашньої роботи в зошиті.

 

Monday, the fifteenth of January

Classwork

або

Homework

Ex. 56 (p.23)Шлях до досконалого знання англійської мови, як і будь-якого шкільного предмета, не може бути занадто швидким та легким. Для того, щоб вивчити англійську тільки до рівня В1, наприклад, потрібно 350-490 годин плідної праці. Зрозуміло, що одних уроків у школі буде мало. Потрібно залучати додаткові заняття з репетитором. Не баріться і записуйтеся на безплатне пробне заняття в БукіСкул та вивчайте шкільні дисципліни онлайн із найкращими викладачами України.

 

Читайте також: Як спілкуватися англійською: практичні поради для початківців

Автор:

Як правильно підписати зошит з англійської мови?

Як підписувати зошит з англійської мови?

В американській англійській клас називається «grade», у британській – «form». Найчастіше в наших школах використовують саме британський варіант. Проте, якщо дитина вчиться за американською програмою, обирайте відповідне слово.

Як вести зошит англійською?

Вимоги до написання дати відрізняються залежно від того, у якій школі та в якому класі навчається учень. Для школярів 1-4 класів формат дати може виглядати максимально просто: 1, December: де 1 – день місяця, December – назва місяця (грудень).

30.01.2024

Модальні дієслова в англійській мові: правила та приклади вживання modal verbs

I must read. I must write. I must learn. I mustn't fight. – Я мушу читати. Я мушу писати. Я мушу вчитися. Я мушу боротися. Ці речення поєднує одне важливе слово – must (мушу). В англійській мові його називають modal verb – модальним дієсловом. Напевно, ви вже щось чули про такі дієслова, адже носії мови використовують їх у 20% усіх речень. Які ще є модальні слова та навіщо взагалі їх вживати, детально розкажемо в цьому матеріалі.

25.01.2024

Усі англійські прийменники, які потрібно знати

У цій статті ми розкажемо про всі типи прийменників, які необхідно знати для вільного володіння англійською. Розкриємо значення та поділимося прикладами речень із їхнім використанням. Незалежно від того, який рівень англійської ви нині маєте, вони стануть важливою частиною вашого словникового запасу й допоможуть висловлювати свої думки більш чітко та виразно.

03.01.2024

Яка різниця між Miss, Mrs і Ms в англійській мові?

Чи траплялися вам ситуації, коли потрібно було звернутися до дівчини або жінки англійською, проте ви не знали, що правильно сказати: Miss, Mrs чи Ms? Для носіїв мови вибір очевидний, адже вони звикли це робити щодня. Нам таке завдання видається складнішим, адже в українській мові до жінки можна звертатися кількома варіантами. Наприклад, «пані» або «шановна». Давайте разом розберемося, у чому ж різниця між англійськими звертаннями до представниць жіночої статі й навчимося вживати їх відповідно до

22.12.2023

Personal Pronouns: усе про особові займенники

В українській мові коли ми хочемо розповісти про себе або про інших осіб, завжди використовуємо слова я, ти, він, вона, ми, вони тощо. В англійській мові так само. Для того, щоб розказати про персону або предмет застосовують особові займенники. У цій статті ми розкажемо все, що потрібно знати про Personal Pronouns: від визначення до правил та прикладів вживання.

21.12.2023

New Year's greetings: новорічні привітання англійською

Новий рік – одне із найважливіших свят календаря, яке символізує звільнення від усього старого і прихід нового життя, коли все починається із чистого листка. Майже в усіх куточках світу (за винятком Китаю, Саудівської Аравії, Ізраїля, Індії та ще кількох країн) 31 грудня на головних площах майорить святкова ялинка, а звуки феєрверків лунають звідусіль. У цей день заведено ділитися теплими вітаннями та бажати щастя всім, хто вас оточує. Якщо ви маєте друзів, знайомих чи колег іноземців, ви обов’я

18.12.2023

Які є суфікси в англійській мові?

В англійській мові суфікси грають важливу роль, адже вони можуть не тільки змінювати значення слів, а й частину мови, до якої вони належать, а також надавати їм додатковий зміст або відтінок. Якщо ви хочете знати багато слів, навчитися утворювати нові конструкції та говорити впевнено й різноманітно, як носії мови, тема «suffixes in english» стане для вас мастхевом. У цій статті розкажемо все, що потрібно знати про цю словотвірну морфему.

01.12.2023

Частини мови в англійській мові

Частини мови в англійській мові поділяються на: іменники, прикметники, займенники, числівники, дієслова, прислівники, прийменники, артиклі, сполучники, частки та вигук.

30.11.2023

To Be Going to в англійській мові

Конструкція (оборот) to be going to в англійській мові вживається часто, тому правила її утворення потрібно знати. На українську ця конструкція зазвичай перекладається як мати намір, збиратися, планувати, проте це не є аксіомою.

29.11.2023

Прикметники-антоніми в англійській мові

Список прикметників-антонімів в англійській мові.