Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

New Year's greetings: новорічні привітання англійською

 1. Як святкують Новий рік за кордоном: цікаві звичаї та традиції
 2. Красиві привітання з Новим роком
 3. Короткі привітання з Різдвом англійською

Новий рік – одне із найважливіших свят календаря, яке символізує звільнення від усього старого і прихід нового життя, коли все починається із чистого листка. Майже в усіх куточках світу (за винятком Китаю, Саудівської Аравії, Ізраїля, Індії та ще кількох країн) 31 грудня на головних площах майорить святкова ялинка, а звуки феєрверків лунають звідусіль. У цей день заведено ділитися теплими вітаннями та бажати щастя всім, хто вас оточує. Якщо ви маєте друзів, знайомих чи колег іноземців, ви обов’язково захочете привітати їх зі святом. Як це зробити англійською, розкажемо в цій статті.

Як святкують Новий рік за кордоном: цікаві звичаї та традиції

В Україні справляють Різдво та Новий рік у колі родини за святковим столом. Обов’язковим елементом свята є запашні мандарини, шампанське, колядки, а також ласощі й подарунки під ялинкою. Проте, новорічні традиції дуже різноманітні, а подекуди навіть дивні. Зібрали для вас кілька цікавих фактів про те, як святкують Новий рік за кордоном.

 • У Чехії під бій курантів люди гадають на яблуках. Якщо розрізати яблуко й побачити там візерунок у вигляді зірки – цей рік буде щасливим і вдалим, якщо хрест – нічого хорошого очікувати не варто.
 • Поляки в новорічну річ катаються на санях у кінній упряжці. Ця розвага зветься «кулиг».
 • У британців крім святкової ялинки в оселі також обов’язково мусить бути гілка омели, під якою цілуються всі закохані пари.
 • В Ірландії заведено відчиняти двері будинків навстіж, щоби будь-яка людина змогла приєднатися до святкування і стати почесним гостем.
 • Гарячі італійці буквально позбуваються всього старого в новорічну ніч. Коли годинник відлічує секунди до початку нового року, вони починають викидати старі речі й меблі через вікно. А найпопулярнішим подарунком під ялинку є червона білизна.
 • Іспанці мають незмінну традицію – з’їдати по одній виноградині за кожен удар годинника до настання півночі.

 

Читайте також: Лексичний мінімум для успішного складання НМТ з англійської у 2024 році

 

Красиві привітання з Новим роком

 1. Привітання на всі випадки життя з перекладом:

Приклад 1

 • Миру, любові та радості вам і вашим близьким у цьому Новому році!
 • Бажаємо, щоб кожен день нового року був наповнений успіхом, щастям і процвітанням для вас. З Новим роком!
 • Нехай новий рік принесе вам тепло, любов і світло, які направлять ваш шлях до світлої мети.
 • Щиро вітаємо вас із Новим роком! Нехай прийдешній рік буде сповнений грандіозних пригод та можливостей.

 2. Привітання для родини та родичів:

Приклад 2

 • Нехай гарні часи та здобутки сьогодення стануть золотими спогадами завтрашнього дня для вашої чудової родини, так само як наші дитячі спогади про минулі свята є такими щасливими спогадами й зараз. Бажаємо вам багато любові, радості та щастя. Щасливого Нового року!
 • Бажаємо вам і вашій родині року, наповненого смачною їжею, хорошими напоями та безліччю гарних пригод.
 • З Новим роком! Пам’ятайте, що б не приніс цей рік, вас люблять і ви сильні.
 • Нехай прийдешній рік благословить вас любов’ю, миром і силою.
 • Бажаємо вам і всім вашим близьким міцного здоров’я і щастя в новому році.
 • Нехай кожна мить цього року буде унікальною, наповненою чистим задоволенням, а кожен день буде саме таким, як ви бажаєте… З Новим роком!

 3. Побажання на Новий рік для близьких:

Приклад 3

 • Новий рік – це чиста книжка, а ручка – у твоїх руках. Це твій шанс написати красиву історію для себе. Щиро вітаю тебе з Новим роком!
 • Нехай із приходом нового року у твоєму серці розквітне любов! З Новим роком, дорога!
 • Надія посміхається з порогу прийдешнього року й шепоче: «Він буде щасливішим». З Новим роком, любі!
 • Будь найкращою версією себе в цьому році. Вітаю тебе з Новим роком, дорогенька!
 • З Новим роком! Бажаю тобі процвітання і підкорення нових вершин у наступному році!

 4. Короткі привітання англійською для сім’ї та коханих:

Приклад 4

 • Вітаю з Новим роком мою люблячу родину! Наш дім завжди був для мене надійним прихистком, а ви всі – найгучнішими вболівальниками моїх перемог. Я молюся, щоб наша сім’я залишалася для всіх нас святим місцем любові, миру й підтримки.
 • З Новим роком, моя родино! Нехай наш прекрасний зв’язок тільки міцнішає!
 • Ми пройшли довгий шлях разом. Бажаю, щоб цей шлях тривав вічно! З Новим роком!
 • З Новим роком, кохання мого життя. Залишайся такою ж дивовижною людиною і світи яскраво, де б ти не був!
 • Твоя мила посмішка може змусити мене забути найглибший біль і найважчі печалі. З Новим роком, дорогенька. Саме завдяки тобі Новий рік є таким чудовим!
 • Нехай Христове благословення завжди буде з тобою у всіх злетах і падіннях. Нехай твоє життя завжди буде щасливим і радісним. З Новим роком, дорога!

 

Найкращий новорічний подарунок – заняття англійською з професійним репетитором. Сьогодні англійська є не тільки найпоширенішою мовою світу, а й офіційною мовою ділового спілкування. Якщо вам потрібно покращити свій рівень з іноземної, зверніться за допомогою до репетиторів БукіСкул.

 

Читайте також: Практикуємо розмовну англійську: говоримо про гроші

Різдвяна листівка

Короткі привітання з Різдвом англійською

 1. Merry Christmas and a Happy New Year! – Веселого Різдва та щасливого Нового року!
 2. Wishing you joy, peace, and love this Christmas season. – Бажаю вам радості, миру та любові цього різдвяного сезону.
 3. May your days be merry and bright! – Нехай ваші дні будуть веселими та яскравими!
 4. Warmest thoughts and best wishes for a wonderful Christmas. – Найтепліші думки та найкращі побажання на чудове Різдво.
 5. Wishing you a year filled with warmth, comfort, and good cheer. – Бажаю вам року, наповненого теплом, затишком та веселими моментами.
 6. May the magic of Christmas fill your heart with joy and laughter. – Нехай чарівність Різдва наповнить ваше серце радістю та сміхом.
 7. Sending you love and good vibes this holiday season. – Надсилаю вам любов та позитивні емоції в цей святковий час.
 8. Wishing you a holly, jolly Christmas and a fantastic New Year! – Бажаю вам веселого Різдва та фантастичного Нового року!
 9. May the spirit of Christmas be with you throughout the year. – Нехай дух Різдва буде з вами упродовж всього року.
 10. Peace on Earth and goodwill to all. Merry Christmas! – Мир на Землі та добра воля до всіх. Веселого Різдва!
 11. Wishing you a festive season filled with love, laughter, and cherished moments. – Бажаю вам святкового сезону, наповненого любов’ю, сміхом та незабутніми моментами.
 12. May the magic of Christmas bring sparkle to your days and warmth to your heart. – Нехай чарівність Різдва принесе яскравості вашим дням і тепло до вашого серця.
 13. Wishing you the joy of family, the gift of friends, and the best of everything this Christmas. – Бажаю вам радості родини, подарунків дружби та всього найкращого на це Різдво.
 14. May your home be filled with the love and warmth of the holiday season. – Нехай ваш дім буде наповнений любов’ю та теплом святкового сезону.

 

Вчіть англійську та інші іноземні мови із топовими репетиторами. БукіСкул – це сучасна онлайн-школа, у якій можуть займатися як діти, так і дорослі. Професійні викладачі з англійської, німецької та польської вже чекають на вас!

 

Читайте також: Запам’ятовуємо порядок слів в англійській мові: правила та приклади

Автор:

New Year's greetings: новорічні привітання англійською

Як святкують Новий рік за кордоном?

Поляки в новорічну річ катаються на санях у кінній упряжці. Ця розвага зветься «кулиг».

Які красиві привітання з Новим роком можна використати?

Нехай новий рік принесе вам тепло, любов і світло, які направлять ваш шлях до світлої мети.

Які є приклади коротких привітань з Різдвом англійською?

May your days be merry and bright! – Нехай ваші дні будуть веселими та яскравими!

30.01.2024

Модальні дієслова в англійській мові: правила та приклади вживання modal verbs

I must read. I must write. I must learn. I mustn't fight. – Я мушу читати. Я мушу писати. Я мушу вчитися. Я мушу боротися. Ці речення поєднує одне важливе слово – must (мушу). В англійській мові його називають modal verb – модальним дієсловом. Напевно, ви вже щось чули про такі дієслова, адже носії мови використовують їх у 20% усіх речень. Які ще є модальні слова та навіщо взагалі їх вживати, детально розкажемо в цьому матеріалі.

25.01.2024

Усі англійські прийменники, які потрібно знати

У цій статті ми розкажемо про всі типи прийменників, які необхідно знати для вільного володіння англійською. Розкриємо значення та поділимося прикладами речень із їхнім використанням. Незалежно від того, який рівень англійської ви нині маєте, вони стануть важливою частиною вашого словникового запасу й допоможуть висловлювати свої думки більш чітко та виразно.

12.01.2024

Як правильно підписати зошит з англійської мови?

Потрібно підписати зошит з англійської, але не знаєте, як правильно пишеться прізвище, ім’я, номер класу та назва школи? Не переймайтеся, адже в цьому матеріалі ми зібрали всю інформацію щодо вимог ведення письмових зошитів із прикладами. А також поділимося корисними порадами, як оформлювати класні, домашні та контрольні роботи англійською мовою.

03.01.2024

Яка різниця між Miss, Mrs і Ms в англійській мові?

Чи траплялися вам ситуації, коли потрібно було звернутися до дівчини або жінки англійською, проте ви не знали, що правильно сказати: Miss, Mrs чи Ms? Для носіїв мови вибір очевидний, адже вони звикли це робити щодня. Нам таке завдання видається складнішим, адже в українській мові до жінки можна звертатися кількома варіантами. Наприклад, «пані» або «шановна». Давайте разом розберемося, у чому ж різниця між англійськими звертаннями до представниць жіночої статі й навчимося вживати їх відповідно до

22.12.2023

Personal Pronouns: усе про особові займенники

В українській мові коли ми хочемо розповісти про себе або про інших осіб, завжди використовуємо слова я, ти, він, вона, ми, вони тощо. В англійській мові так само. Для того, щоб розказати про персону або предмет застосовують особові займенники. У цій статті ми розкажемо все, що потрібно знати про Personal Pronouns: від визначення до правил та прикладів вживання.

18.12.2023

Які є суфікси в англійській мові?

В англійській мові суфікси грають важливу роль, адже вони можуть не тільки змінювати значення слів, а й частину мови, до якої вони належать, а також надавати їм додатковий зміст або відтінок. Якщо ви хочете знати багато слів, навчитися утворювати нові конструкції та говорити впевнено й різноманітно, як носії мови, тема «suffixes in english» стане для вас мастхевом. У цій статті розкажемо все, що потрібно знати про цю словотвірну морфему.

01.12.2023

Дієслово to put. Фрази з дієсловом to put

Фрази з дієсловом to put

28.08.2023

Small Talk: типові фрази для розмови англійською на будь-яку тему

Уявіть, що ви потрапили в англомовне середовище і вам потрібно познайомитися з новою людиною та завести легкий діалог. Які фрази використовувати в такому випадку? Підготували для вас список типових розмовних висловів для Small talk та рекомендації, як провести невимушену розмову англійською мовою.

02.12.2023

Слова з англійської мови на тему "Вибори"

Слова з англійської мови на тему "Вибори"