Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити
Купуйте пакет від 8 уроків і
отримуй 2 заняття БЕЗКОШТОВНО!

Вивчаємо розмовну англійську онлайн: список найкращих Youtube каналів для початківців

Люди в усьому світі щодня використовують YouTube, щоби переглядати розважальні відео чи навчатися чомусь новому, не виходячи з дому. На платформі є безліч цікавих каналів для вивчення іноземних мов, зокрема, англійської. Підготували для вас список каналів, що допоможуть початківцям (і не тільки) підвищити свої навички розмовної англійської, або ж вивчити іноземну мову з нуля в цікавій формі.

Як покращити розмовну англійську?

Давайте розглянемо бажані математичні вміння і навички дитини залежно від віку.

 1. Багато говорити. Намагайтеся якомога частіше розмовляти англійською й не соромтеся робити помилки.
 2. Використовувати технології. Смартфон може бути потужним інструментом для вивчення мов. Користуйтеся улюбленими додатками для підвищення продуктивності й вивчення нових слів.
 3. Багато слухати. Пісні англійською, новини, радіо – прослуховуйте будь-що і збагачуйте словниковий запас.
 4. Переглядати фільми. Дивіться фільми та серіали англійською і звертайте увагу на нову лексику та вимову.
 5. Заводити друзів. Подружіться з носіями мови або іншими людьми, що також вчаться говорити англійською, щоб обмінюватися ідеями й покращувати вимову.
 6. Відвідувати цікаві заняття. Робити це ліпше з репетитором, який створить індивідуальну програму під ваші потреби. Шукайте викладачів на сайті онлайн-школи Buki School.

Список YouTube каналів, щоби вивчити англійську

У нашій корисній підбірці ви знайдете список навчальних та розважальних каналів для початківців, людей із середнім рівнем англійської та просунутих мовців.

відеоуроки англійської мови

Відеоуроки англійської мови для початківців

 • Speak English With Mr. Duncan: Містер Дункан безоплатно навчає охочих англійської мови три рази на тиждень у прямому ефірі. Веселі уроки охоплюють різні теми упродовж тижня: від природи до сленгу, новин, моди й навіть інстинкту виживання. Їх доволі легко переглядати, адже автор зосереджується на практичній мові, а не дрібних деталях граматики.
 • Easy English: Один із найкорисніших каналів вивчення англійської мови для початківців. У кожному відео показані реальні розмови про різні життєві ситуації. Люди беруть інтерв’ю на вулиці і ставлять прості питання про повсякденні справи. Відео допоможуть вам сформувати правильну вимову і звикнути до англійської.
 • BBC Learning English: Щодня на каналі публікується новий урок, призначений для того, щоби допомогти вам ефективно вивчати англійську мову, використовуючи різні формати. Також на каналі є рубрика «BBC News Review», де репортери обговорюють актуальні теми й показують вам, як використовувати мову з останніх новин у повсякденній англійській.
 • Jennifer ESL: Авторка каналу викладає американську англійську й регулярно публікує уроки та списки ресурсів для вивчення мови, згруповані в плейлисти. Уроки охоплюють основні елементи вивчення мови: аудіювання, розмовну мову, читання, письмо, граматику, словниковий запас, вимову та американську культуру.

Середній рівень: вивчення англійської мови безкоштовно

 • EnglishClass101: На каналі є сотні уроків, кожен із яких охоплює теми, необхідні для вивчення мови. Уроки, як правило, проходять у швидкому темпі та краще підходять для учнів із гарним загальним знанням мови.
 • EF: Автор каналу використовує дуже цікавий підхід до вивчення мови. Під час навчання ви вирушаєте у віртуальну відпустку. Блогери онлайн-платформи подорожують світом, щоби показати вам найкращі міста, поспілкуватися з носіями мови та розповісти про культуру. Ви відкриєте для себе Лос-Анджелес, Кейптаун, Ванкувер та інші відомі міста, вивчаючи ключові фрази, що використовуються у відео.
 • VOA Learning English: Пропонує вам вивчати американську англійську із субтитрами телевізійних новин, використовуючи просту лексику. Ви дізнаєтесь про поточні події у світі, підвищите словниковий запас і одночасно покращите свої навички англійської мови.

Переходити до складнішого рахунку слід у тому разі, якщо дитина добре засвоїла рахунок до 10.

відеоуроки англійської мови

Просунутий рівень: розмовна англійська онлайн

 • Business English Pod: На цьому навчальному каналі уроки охоплюють складні мовні ситуації. Серед найпопулярніших тем: як висловити свою думку, коли ви з кимось не погоджуєтеся, як підтримати діалог на теми, у яких ви не орієнтуєтеся тощо. Також на каналі обговорюють теми фінансів, правознавства, загальної економіки.
 • Rachel’s English: Якщо ви шукаєте спосіб покращити свою вимову й навчитися говорити природною англійською мовою, цей канал саме для вас. Рейчел – оперна співачка з класичною освітою та фахівець з англійської вимови. За її словами, допомагати учням отримати повну впевненість у розмові – її пристрасть, тому ці уроки вам дуже сподобаються!

Розважальні канали для безплатного вивчення англійської

 • TheEllenShow: Програма легендарної Елен, либонь, одна із найпопулярніших у світі. Немає сенсу розповідати про неї докладно, адже ви точно вже бачили декілька епізодів з улюбленими зірками. Кожен випуск шоу наповнений гумором, цікавими розмовами та розважальною програмою. Якщо ви маєте недостатній рівень англійської, можете переглядати випуски із субтитрами.
 • Jimmy Fallon: «The Tonight Show» – це найтриваліше ток-шоу на телебаченні та нічна програма № 1 на цифровому телебаченні. Розширені інтерв’ю зі знаменитостями, комедійні скетчі, пародії, ігри, неперевершені монологи Джиммі – усе це невід’ємна частина відомого ток-шоу. На каналі ви знайдете всі випуски та ексклюзивний оригінальний вміст, зокрема цифрові короткометражки, серіали за лаштунками тощо.
 • The Verge: Канал про технології, пристрої, Ілона Маска та все, що пов’язане з інноваціями. Команда журналістів досліджує, як технології змінять життя в майбутньому. Тут ви знайдете цікаві огляди на останні моделі електронних пристроїв, інтерв’ю, останні новини digital-світу й багато іншого.
 • i-D: Відеожурнал про моду, як сучасне мистецтво. Інтерв’ю з молодими перспективними дизайнерами, зірками модельного бізнесу та фешн-законодавцями. Щоби бути в курсі останніх модних тенденцій, підписуйтеся на канал.
 • VOX: Найкрутіший канал із безліччю рубрик і стилістик, що допоможе вам розширити кругозір і збільшити власний словниковий запас. Тут лише актуальні новини, гучні заголовки й цікаві теми для роздумів.
 • SaturdayNightLive: «SNL» – американське вечірнє телевізійне шоу, скетч-комедія, створена Лорном Майклсом і Діком Еберсолом. На каналі ви знайдете комедійні сценки, що пародіюють сучасну культуру й політику. Кожну серію веде знаменитий гість, який зазвичай створює вихідний монолог і виступає в скетчах з акторським складом.
 • Collegehumor, FunnyorDie: Схожі на «SNL» канали. Теж смішно, теж професійна крута картинка. Тільки скетчі тут без селебріті.
 • d0mics: Автор розповідає про життя та побутові ситуації в анімаційній формі. Ви вивчите багато нових слів для щоденного спілкування. Автор не цурається іронії, роблячи перегляд не тільки корисним, а й дійсно цікавим.

Секрет успішного вивчення англійської мови у якісній програмі навчання з експертними викладачами. Школа Buki School надає індивідуальний підхід для кожного студента. Заняття проводяться на інтерактивній платформі, що дозволяє навчатися дистанційно з тією ж ефективністю, що й онлайн.

Автор:

19.06.2024

Інтенсивний курс англійської мови: за та проти

Активне вивчення англійської влітку – гарна можливість провести час з користю. Та чи завжди експрес-курс англійської мови дає хороший результат? Багато залежить від мотивації студентів та особливостей курсу – вдало складеної програми, кількості учнів у групі тощо.

06.05.2024

Назви квітів англійською мовою

Квіти оточують нас упродовж цілого року. Зимою, наприклад, можна часто зустріти альстромерії, навесні – тюльпани, влітку – лаванду, а восени – хризантеми. А як назви квітів перекладаються з української на англійську? Якраз про це й розкажемо в нашому новому матеріалі. А ще поділимося прикладами речень та короткими розповідями «about flowers» (про квіти).

30.01.2024

Модальні дієслова в англійській мові: правила та приклади вживання modal verbs

I must read. I must write. I must learn. I mustn't fight. – Я мушу читати. Я мушу писати. Я мушу вчитися. Я мушу боротися. Ці речення поєднує одне важливе слово – must (мушу). В англійській мові його називають modal verb – модальним дієсловом. Напевно, ви вже щось чули про такі дієслова, адже носії мови використовують їх у 20% усіх речень. Які ще є модальні слова та навіщо взагалі їх вживати, детально розкажемо в цьому матеріалі.

25.01.2024

Усі англійські прийменники, які потрібно знати

У цій статті ми розкажемо про всі типи прийменників, які необхідно знати для вільного володіння англійською. Розкриємо значення та поділимося прикладами речень із їхнім використанням. Незалежно від того, який рівень англійської ви нині маєте, вони стануть важливою частиною вашого словникового запасу й допоможуть висловлювати свої думки більш чітко та виразно.

12.01.2024

Як правильно підписати зошит з англійської мови?

Потрібно підписати зошит з англійської, але не знаєте, як правильно пишеться прізвище, ім’я, номер класу та назва школи? Не переймайтеся, адже в цьому матеріалі ми зібрали всю інформацію щодо вимог ведення письмових зошитів із прикладами. А також поділимося корисними порадами, як оформлювати класні, домашні та контрольні роботи англійською мовою.

03.01.2024

Яка різниця між Miss, Mrs і Ms в англійській мові?

Чи траплялися вам ситуації, коли потрібно було звернутися до дівчини або жінки англійською, проте ви не знали, що правильно сказати: Miss, Mrs чи Ms? Для носіїв мови вибір очевидний, адже вони звикли це робити щодня. Нам таке завдання видається складнішим, адже в українській мові до жінки можна звертатися кількома варіантами. Наприклад, «пані» або «шановна». Давайте разом розберемося, у чому ж різниця між англійськими звертаннями до представниць жіночої статі й навчимося вживати їх відповідно до

28.11.2023

Прийменники місцезнаходження: at, in, on в англійській мові

До прийменників місцезнаходження в англійській мові відносять at, in, on. Часто виникає питання: який саме з цих прийменників потрібно вживати у конкретній ситуації: at, in чи on?

30.11.2023

Used to в Англійській мові

Used to - один із модальних дієслів в англійській мові (або напів-модальних, кому як більше подобається), використовується лише у формі минулого часу.

01.12.2023

Узгодження часів в англійській мові

Характерна особливість англійської мови полягає в так званому узгодженні часів: час дієслова підрядного речення залежить від часу головного речення.