Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Як сказати I think англійською: 24 синоніми

Щоб висловити думку англійською у побуті, вам може бути достатньо й одного, класичного варіанту «I think». Просто, вичерпно і підходить для усіх ситуацій.

Але пишучи іноземною есе, твір або лист, спілкуючись нею на роботі чи під час навчання, пасує збагатити словниковий запас синонімами. Це зробить мовлення більш впевненим та динамічним, — радять викладачі Buki School.

Наступні синоніми «I think» фахівці рекомендують використовувати на рівні Upper Intermediate або B2. Водночас вони доволі легкі, тож будуть гарним доповненням і в скарбнички новачків.

Найпоширеніші синоніми «I think»

I suppose — Припускаю

I suspect — Підозрюю

I guess — Я гадаю

Ці три синоніми є дуже поширеними в англійській: і на побутовому рівні, і у діловій комунікації. Запам’ятайте їх та інтегруйте в активний словник.

Приклад: I guess we will succed it. — Я гадаю, що ми з цим впораємося

Аналоги «I think», щоб висловити власну думку

Математичні навички надзвичайно важливо формувати у віці близько 3-4 років. Батьки можуть розвивати їх самостійно або звернутися до сертифікованих спеціалістів Buki School.

To my mind — На мою думку

In my opinion — На мою думку

In my view — На мій погляд

From my point of view — З моєї точки зору

Приклад: In my view, eating meat is not neccesary for being healthy. — На мій погляд, щоб бути здоровим, не обов’язково їсти м’ясо.

From where I’m standing — Як на мене

Ще одна вишукана варіація фрази I think для серйозної розмови про якусь тему або проблему.

Приклад: From where I standing, Russia is the only one to blame for the war in Ukraine. — Як на мене, Росія єдина, кого можна звинуватити у війні в Україні.

The way I see it / As I see it — Як я це бачу/ Як на мене

Проста, але дуже поширена у побутовому спілкуванні фраза. Якщо ви хочете позбавитися I think, бо воно немов занижує ваш рівень мови, замініть його на це формулювання.

Приклад: Oh, come on. As I see it, you will definitely win. — Ой, годі. Як на мене, ти точно виграєш.

Well, I must say — Маю сказати

Цей паттерн добрий для розмовної англійської, коли ви прагнете визнати щось.

Приклад: Well, I must say, that you did a great job. — Маю сказати, ви зробили велику працю.

To be honest / Honestly / Honestly speaking — Чесно кажучи

Ці варіанти можна використати й у формальній англійській, і у розмовній. Почніть з цієї фрази зізнання або висловіть щиру емоцію чи думку.

Приклад: Honestly speaking, I am not a cat person. — Чесно кажучи, я не люблю котів.

What I mean is — Я маю на увазі

Цей синонім чудово підійде у випадку, коли вам треба уточнити тезу. Використати його у листі чи есеї на початку аргументу буде дуже слушно.

Приклад: What I mean is just that this is not the end. — Я просто маю на увазі, що це все ще не кінець.

If you ask me — Якби мене хтось питав

Ви можете вжити варіацію, щоб наголосити на тому, що наступна інформація — лише ваша персональна думка.

Приклад: If you ask me, I would not do that. — Якби мене хтось питав, то я б не радила цього робили.

синоніми до I Think

Синоніми на позначення впевненості

It’s my belief that — На моє переконання

Це вдалий синонім I think для усіх ситуацій, коли ви на 100 % впевнені у тезі, яку висловлюєте.

Приклад: It`s my belief that we have to support endangered species of animals. — Я абсолютно переконаний, що ми повинні підтримувати види тварин, яким загрожує вимирання.

Personally, I believe (that) — Я вважаю

I am convinced (that) — Я абсолютно переконаний, (що)

Немає кращого способу поділитися своїми переконаннями чи цінностями, аніж використати ці синоніми. Додайте до фрази наступні прийменники для більш точної передачі емоцій та сенсів: strongly, deeply, firmly, truly, completely, fully, genuinely, sincerely.

Приклад: Personally, I truly believe that a good teacher means half of succes. — Особисто я щиро переконаний, що хороший вчитель — це половина успіху.I am pretty* sure (that) / I’m pretty* certain (that) — Я цілком впевнений, (що)

Ці синоніми будуть слушними для неформальної розмови англійською, щоб продемонструвати своє ставлення до обговорюваного питання. Замість pretty ви також можете використати totally (повністю), quite (достатньо) або fairly (як синонім слова дуже).

Приклад: I am pretty sure that you are angry because you are starving. — Я впевнена, що ти зла, бо дуже голодна.

синоніми до I Think

Синоніми на позначення непевності

It seems to me (that) — Мені здається

Трохи громіздкий синонім I think, що позначає непевну позицію. Можете використати його тоді, коли сумніваєтесь.

Приклад: It seems to me that the humanity won`t survive nucklear war. — Мені здається, що людство не виживе в атомній війні.

If I may say so — Якщо я можу так сказати

Ця формула застосовується у формальному спілкуванні, а також у ситуаціях, де ви хочете висловити думку, але боїтеся засмутити нею співрозмовника.

Приклад: He is going the wrong way, if I may say so. — Він обрав хибний шлях, якщо я можу так сказати.

As far as I’m concerned — Наскільки мені відомо.

У такий спосіб ви можете висловити точку зору, що не претендує на абсолютне знання. Радимо використовувати її в діловому листуванні або формальних розмовах.

Приклад: As far as I concerned, manager is already doing it. — Наскільки мені відомо, цим вже займається менеджер.

As far as I can to judge — Наскільки я можу судити

Використовуйте цей синонім, коли ви хочете впевнено заявити про щось, про що ви можете не мати повної інформації.

Приклад: So far as I can judge, new season of «South Park» is awesome. — Поки що, наскільки я можу судити, новий сезон «Південного парку» чудовий.

Як легко вивчити потрібні синоніми англійською: корисні поради та ресурси

Що далі ви вивчаєте англійську, то більшатиме у словниковому запасі відповідників, схожих за значенням на вже знайомі вам слова. Колись ви знали лише hard, потім — difficult, а зараз вже може й tough. Всі вони позначають ніби одне й те саме, але є нюанси.

Запам’ятовувати їх може бути складно, адже мозок вже знає одне слово на позначення того ж поняття і не потребує нового. Та докласти зусиль варто, адже що більше слів ви будете вживати, то більш розвиненою буде видаватися ваша англійська співрозмовнику.

Щоб вивчити синоніми наступні синоніми «I think», радимо:

  • Запам’ятовувати не лише головне значення, а відтінки. Так ви зможете і легше засвоїти нові слова зараз, і швидше пригадати їх у потрібний момент.
  • Використовувати їх на письмі. Придумайте власні речення з кожною варіацією та запишіть його і прочитайте вголос.
  • Застосовуйте синоніми у тренувальних вправах та есеях. Засвоюючи нову лексику ви будете робити помилки й забувати якісь слова, — і це нормальний шлях до успіху. Регулярна практика — головне.
  • Шукайте нові синоніми в словниках. Зручний сервіс для цього — Thesaurus. А приклади застосування можна дивитися тут.
  • Знайти нові синоніми та інтегрувати їх у мовлення можна і на заняттях з репетитором. З викладачем ви вивчите лише ті синоніми, що знадобляться вам у мовній практиці, а також краще засвоїте нову лексику на письмі та в усному мовленні. Підібрати репетитора з англійської, що відповідатиме вашим цілям навчання, можна на Buki School.

Автор:

31.05.2022

Підготовка до IELTS: повний гайд та корисні ресурси

Помилково вважати, що успішно скласти тест IELTS може лише той, хто досконало володіє англійською мовою. У цьому матеріалі ви насамперед зможете отримати відповіді на найпоширеніші запитання та отримати корисні поради щодо підготовки до тестування.

10.04.2022

Як визначити свій рівень англійської?

Щоб точно та уніфіковано визначати рівень англійської мови у будь-якої людини, світова спільнота розробила CERF — Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти (CEFR — англ.).

20.04.2022

Готуємось до TOEFL: найкращі поради та ресурси

Здебільшого всі, хто поступає на навчання до закордонних вишів, мають складати тести на знання іноземної мови. Це потрібно, аби довести вашу здатність не тільки спілкуватись в повсякденному житті з носіями, а ще й вільно навчатись та відвідувати іномовний заклад освіти. Читайте нижче, який тест на знання англійської мови можна обрати для навчання в англомовних країнах, та чи можна підготуватись до нього самотужки.

30.05.2023

Вступ до магістратури 2024: як підготуватись до ЄВІ з англійської

На моменті вступу до магістратури більшість студентів вже має понад 10 років формального вивчення англійської: у школі та на бакалаврській програмі. Відтак, успішно скласти ЄВІ — іспит з іноземної мови для вступу в магістратуру — не має становити особливих труднощів. Однак дехто все ж має низку білих плям в англійській, а дехто прагне отримати якнайкращий результат та мати якнайвищі шанси при вступі.

15.09.2022

Як підготуватися до ЗНО з англійської

Складання ЗНО з англійської є важливим етапом та великим головним болем усіх вступників в українські виші. А все тому, що навіть глибоке знання англійської мови не гарантує високого результату.

20.09.2022

Англійська для туристів: необхідні теми та фрази для подорожей

Англійська в подорожах дозволить почуватися більш впевнено в незнайомому середовищі, швидше розумітися з іншими та ефективно реагувати у випадках форс-мажорів. Що саме треба вивчити та як це зробити самостійно? Розповідає Buki School.

01.10.2022

Як пройти співбесіду англійською

Сучасні українські та іноземні компанії проводять робочі інтерв’ю з кандидатами англійською, щоби перевірити рівень володіння мовою та навички самопрезентації в незвичних обставинах. Водночас для кандидатів, що стресують від самих інтерв’ю, співбесіда англійською стає ще однією масивною підставою для переживань.

01.12.2022

Правила та приклади вживання Past Simple

Past Indefinite або Past Simple Tense: чи настільки цей час простий, як звучить? З цього тексту Buki School ви дізнаєтеся про стандартні формули ствердних, питальних та заперечних речень у минулому часі, зрозумієте, що таке неправильні дієслова та знайдете цікаві способи їх вивчити.

08.01.2022

Як підготуватися до ЗНО з англійської самостійно?

Хороший бал на ЗНО з англійської мови завжди починається з правильної підготовки. Навіть якщо до іспиту залишається ще багато місяців, не варто гаяти часу. Краще заздалегідь підготуватися до кожного блоку завдань, щоби підвищити свої шанси на успішне складання зовнішнього незалежного оцінювання.

10.05.2022

Як скласти резюме англійською

Хочете стати частиною іноземної команди й отримати роботу мрії, проте не знаєте, як правильно скласти резюме англійською? Ми допоможемо з цим.

29.04.2022

Як вчити англійську самостійно?

Мова необхідна людям для спілкування та інших видів комунікацій. Важливо добре знати рідну українську, але в сучасному світі недостатньо опанувати лише її, бажано вивчити ще одну іноземну мову, наприклад, англійську.

29.05.2023

Поради від Buki School як організувати роботу в умовах війни

Через перебої в електропостачанні у багатьох регіонах України робота може бути досить ускладненою. Команда Buki School підготувала для вас деякі поради, що допоможуть вам підтримувати продуктивність на достатньому рівні.

01.03.2022

Теперішній час в англійській мові: що це таке, як його використовувати

Граматика – важлива складова мови. Під час опрацювання розділу учні знайомляться з часами в англійській мові. Без цих фундаментальних знань неможливо утворити жодного граматично правильного речення.

17.07.2022

Вивчаємо розмовну англійську онлайн: список найкращих Youtube каналів для початківців

Люди в усьому світі щодня використовують YouTube, щоби переглядати розважальні відео чи навчатися чомусь новому, не виходячи з дому. На платформі є безліч цікавих каналів для вивчення іноземних мов, зокрема, англійської.

12.02.2023

Вивчаємо англійську: 10 сайтів для тренування навичок аудіювання

Вивчати англійську мову сьогодні набагато легше ніж будь-коли, оскільки в інтернеті є безліч вебсайтів, що допомагають удосконалювати розмовні навички, аудіювання, граматику та читання.

29.03.2023

How many VS How much: правила вживання

Під час вивчення англійської важливо багато уваги приділяти деталям. Недостатньо просто вивчити певну кількість слів і поєднувати їх у речення, використовуючи шаблон. В англійській мові є синоніми, які українською перекладаються однаково, але вони не є взаємозамінними й кожне слово вживається в конкретному випадку.

05.03.2023

Zero Conditional в англійській

Англійська граматика, окрім часів, містить величезну кількість тем. У цій статті розглянемо особливості умовних речень та зокрема нульового типу умовності. Ви дізнаєтесь, в яких випадках використовується цей вид, як утворюються умовні форми та детально ознайомитесь із прикладами.

09.09.2023

Найкращі серіали для вивчення англійської

У цій статті ми підібрали для вас список найкращих серіалів для вивчення англійської мови на різних рівнях складності – від Elementary до Advanced. Запасайтеся смаколиками й готуйтеся до повного занурення в американську та англійську культури. Enjoy watching!

18.09.2023

Початковий рівень англійської: вивчаємо цифри та числа разом

Знання чисел і цифр є необхідною складовою успішного вивчення англійської мови. Числівники використовуються в різних аспектах повсякденного життя: від простої лічби та визначення кількості предметів до математичних обчислень, орієнтування в часі, годинах та датах. У цій статті ми розглянемо основні правила вивчення англійських числівників, надамо корисні поради, як легко вивчити цифри та числа, а також розкажемо, як їх вживати в спілкуванні.

20.09.2023

Розвиваємо слухання: найкращі аудіо англійською для початківців

Уміння сприймати англійську на слух є важливим для спілкування з іноземцями. Учень можу знати правопис і переклад слова, але під час розмови не впізнати його й не зрозуміти співрозмовника. Із цього матеріалу ви дізнаєтеся ресурси, на яких знаходити найкращі англійські аудіо текстів для початківців.

22.09.2023

Особливості вимови складних англійських звуків

Фонетика є важливою під час вивчення англійської, але часто їй приділяють мало уваги. Тому навіть люди з високим рівнем англійської іноді припускаються помилок у вимові складних англійських слів. Щоб навчитися одразу правильно вимовляти звуки та говорити зрозуміло для носіїв мови – ознайомтеся із цим матеріалом.

27.09.2023

Спілкуємося англійською: сленгові скорочення для переписки

Знання англійської дає змогу спілкуватися з носіями мови. Але якщо віртуальна розмова неофіційна, співрозмовник може вам відповісти «idk» або «hru». Цих абревіатур учень не знайде в академічному словнику, бо ці скорочення в англійському є сленговими. Щоб вільно спілкуватися англійською з носіями й розуміти, що означає в листуванні «lmao» або «wbu» – читайте цю статтю про сленг.

29.09.2023

Вчимо англійські прислів'я та приказки

Під час вивчення іноземної мови людина стикається не тільки з новими словами і граматичними правилами, але і з проявами культури нації. Одним із таких проявів є прислів’я і приказки. Тому під час вивчення мови важливо звернути увагу на фольклор і вивчити популярні прислів’я і приказки англійською. З цієї статті ви дізнаєтеся про найцікавіші приклади англійської усної народної творчості.

02.10.2023

Present Perfect: правила вживання і функції

Граматика є важливим складником мови. В англійській є 12 часових форм і в кожної з них є свої особливості та функції в мові. Щоб вільно спілкуватися англійською, необхідно детально познайомитися з кожним із часів. У цій статті ми розглянемо Present Perfect та його місце серед усіх часових форм.

09.10.2023

Як привітатися англійською: формальні й неформальні фрази та сленг

Напевно ви не раз чули вислів «По одежі стрічають, а по уму випроводжають». Його значення просте – спочатку люди оцінюють ваш зовнішній вигляд, а вже потім розумові здібності. В англійській культурі його можна інтерпретувати дещо інакше, адже там насамперед звертають увагу не на одяг, а на те, як ви привіталися зі співрозмовником. Від того, наскільки цікаво ви вмієте сказати банальне «привіт», залежатиме перше враження про вас. Отож, якщо у вашому словничку міцно засіли «hi» або «hello», саме ч

17.10.2023

Англійська мова: походження і розвиток

Історія мови як наукова дисципліна може пояснити різні особливості мови й полегшити її вивчення, тому учням важливо ознайомитися із нею. Історія англійської мови тісно переплетена з історією Великобританії. Тому із цієї статті ви дізнаєтеся не тільки про походження англійської мови, а і про те, хто такі сакси та про інші цікаві факти з історії Британії.

23.10.2023

Pronouns: усе про займенники в англійській мові

Займенники – це невіддільна частина англійської мови. Вони виконують ключову роль у мовленні, адже допомагають зробити комунікацію чіткішою та уникати повторення іменників у реченні. У цій статті ми розкажемо все про займенники в англійській – що це таке, які є типи займенників, яка їхня роль та як їх правильно вживати.

25.10.2023

Запам’ятовуємо порядок слів в англійській мові: правила та приклади

Ви можете мати гарний словниковий запас, вільно орієнтуватися між Present Perfect та Present Perfect Continuous, але якщо ви не знаєте, як правильно розташовувати слова в реченні, вашу англійську навряд чи хтось назве ідеальною. У цій статті ми розкажемо про порядок слів в англійській мові, поділимося важливими правилами, схемами та прикладами, щоб ви навчилися правильно будувати прості і складні речення.

26.10.2023

Практикуємо розмовну англійську: говоримо про гроші

Гроші є невіддільною частиною життя, тому під час вивчення іноземної мови важливо звернути увагу на цю тему і вивчити лексику та корисні вислови про гроші. Також із цієї статті ви дізнаєтеся про найпоширеніші валюти й ціноутворення у світі.

31.10.2023

Розповідаємо про хобі англійською: корисна лексика та приклади

У школі, у компанії друзів чи на роботі з колегами ми часто обговорюємо улюблені звички та заняття. Одним словом – розповідаємо про свої хобі. Українською це робити досить просто, а як щодо англійської? Якщо ви плануєте навчатися чи працювати за кордоном, або просто хочете подорожувати і знайомитися з новими людьми, вам потрібно вміти розповідати про свої інтереси. Скористайтеся нашим матеріалом для підготовки, де ми зібрали інструкцію та корисну лексику для розмов про хобі англійською.

09.11.2023

Легкі книжки англійською мовою для початківців

Комусь англійська мова дається надзвичайно складно, а комусь навпаки – швидко й легко. Різниця може залежати від правильно обраного методу підготовки. Корисним та дієвим способом вивчення англійської вважають читання книжок, адже воно допомагає швидко збільшувати словниковий запас та запам’ятовувати стандартні граматичні конструкції без «зазубрювання» правил. У цьому матеріалі ми підготували список книжок класичних та сучасних авторів, які можна читати вже на початковому рівні. Це популярні вид

13.11.2023

Вступ до ЛНУ Франка у 2024 році: предмети НМТ та вартість навчання

Шукаєте престижний український університет із якісною навчальною програмою та широким вибором спеціальностей? Тоді варто звернути увагу на ЛНУ – Львівський національний університет імені Івана Франка. У цьому матеріалі розкажемо головне про виш: факультети, вартість навчання у 2024 році, предмети НМТ та вимоги до мотиваційного листа.

28.11.2023

Past Simple - минулий неозначений час

Past Simple (Past Indefinite) – простий неозначений час в англійській мові, що найчастіше використовується для позначення дії котра відбувалася в минулому і вже є завершеною.

04.12.2023

Запроси друга: нова можливість отримати бонуси в BUKI School!

Навчайте разом із своїми колегами: запрошуйте їх до BUKI School та отримуйте приємний бонус у розмірі від 500 грн. Це гарна нагода спільно ділитися досвідом та отримувати винагороду за свою працю!