Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Як визначити свій рівень англійської?

Щоб точно та уніфіковано визначати рівень англійської мови у будь-якої людини, світова спільнота розробила CERF — Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти (CEFR — англ.).

Згідно з ними, існує три головних рівні володіння мовою: початковий, середній та просунутий. Як визначити ваш рівень володіння мови самостійно, онлайн й безкоштовно або офлайн та з офіційним сертифікатом — ви дізнаєтеся нижче.

Рівні володіння англійською мовою

Отже, для позначки трьох основних рівнів володіння англійською CEFR подає три перші літери латинської абетки — A, B, C, де

  • А – початковий
  • В – середній
  • С – просунутий

Більшість європейських мов мають аналогічну систему оцінювання знань, тож розібравшись у цьому один раз, ви зможете й надалі використовувати ці знання у вивченні іспанської, італійської чи польської.

Для зручності та точності кожен з цих рівнів має два підрівні. Які ж компетенції визначають стартову, середню та розвинену англійську?

А1-А2

Більшість європейських мов мають аналогічну систему оцінювання знань, тож розібравшись у цьому один раз, ви зможете й надалі використовувати ці знання у вивченні іспанської, італійської чи польської.

Більшість європейських мов мають аналогічну систему оцінювання знань, тож розібравшись у цьому один раз, ви зможете й надалі використовувати ці знання у вивченні іспанської, італійської чи польської.

В1-В2

Спеціалісти з вивчення мов кажуть, що середній рівень володіння іноземною мовою починається там, де ви можете складати невеличкі історії та розв’язувати побутові проблеми. Отож, коли помітите, що ви без труднощів можете розповісти про смішний випадок на прогулянці з собакою або дізнатися маршрут до бібліотеки, можете вважати свій рівень англійської середнім.

Початковий середній (В1) відрізняється від розвиненого (B2) рівнем впевненості під час спілкування. Якщо її виміряти важко, то є й вимірювані координати активного словника. Для В1 — це 2000 слів, а для В2 — вдвічі більше, тобто, 4000 слів.

На завершення середнього рівня учень може спілкуватися на більшість тем без попередньої підготовки та суттєвих помилок, може читати загальні статті та художні книги англійською та розуміти більшість їхнього змісту без словника.

С1-С2

Розвинений рівень вирізняється водночас системністю та комплексністю знань. Говорячи англійською на цьому рівні, ви не задумуєтесь над пошуком слів та майже не робите помилок. Ваше мислення є простим, прозорим та зрозумілим для співрозмовника.

Щобільше, перебуваючи на просуненому рівні, ви не лише розумієте тексти, а й можете добре писати їх самі. Спілкування на цьому рівні виходить за межі загальних тем, адже учень дізнається професійну та академічну лексику.

C2 — це рівень, який зазвичай мають ті, хто знають мову з народження. Хороша новина у тому, що, вивчаючи англійську як іноземну, ви також можете досягти рівня носія. Для цього вам потрібно знати сленг, добре орієнтуватися у різних мовних середовищах, а ще вміти розуміти та інтерпретувати тонкі смислові моменти у складних комунікаційних ситуаціях. На цьому рівні ви буквально живете у мові.

як визначити свій рівень англійської

Як перевірити свій рівень володіння англійською?

Для успішного проходження більшості співбесід або навчальних програм потрібен рівень B2, а це не менше, ніж

  • 5.5 балів на IELTS
  • 72 бали TOEFL
  • 160 балів на FCE Exam.

Підготувати вас до проходження іспитів, і перевірити ваш актуальний рівень англійської зможе індивідуальний тьютор з англійської.

Зокрема, навчання в BUKI English починається та завершується комплексним тестуванням вашого рівня англійської. Це дає змогу учню бачити свій прогрес, а викладач в такий спосіб може зрозуміти, які слабкі місця у знаннях потребують доопрацювання.

Платні та сертифіковані тести з англійської мови

IELTS — платний тест, що перевіряє знання британської англійської. Діє два роки та буде корисним для тих, хто планує майбутнє у Британії, Новій Зеландії чи Австралії.

TOEFL — платний тест, що перевіряє знання саме американської англійської. Діє від 18 до 24 місяців та знадобиться для тих, хто планує життя в США.

FCE Exam — платний кембриджський тест на підтвердження англійської на рівні В2, який приймають 135 країн світу. На відміну від попередніх, не має терміну придатності та коштує трохи дешевше.

як визначити свій рівень англійської

Безкоштовні тести на рівень англійської мови онлайн

Якщо ви лише готуєтеся до тестів, або вчите мову для себе — можете визначити рівень своєї англійської безкоштовно. Для цього є кілька онлайн-ресурсів:

Learn English British Council — тест, доступ до якого ви отримаєте після реєстрації. Він не є великий, але є достатньо точним у визначенні ваших навичок розуміння англійської мови та її граматики;

English Level Test — 50 тестових запитань на граматику та розуміння англійської.

Cambridge Language Assessment чотири тести, розроблені спеціально для новачків, школярів та тих, хто вивчає англійську для бізнесу. Окремо зручно й те, що крім результату, ви також отримуєте наприкінці перелік помилок, тож можете одразу опрацювати їх.

Oxford Online English Test — як і попередній, пропонує чотири тести: на граматику, на словниковий запас, на розуміння тексту та на аудіювання. Пройдіть кожен із них, та ви будете добре орієнтуватися у своїх сильних та слабких сторонах англійською.

Чого не пропонують усі ці тести — то це аналізу вашої розмовної англійської. Щоби тренувати цю компетенцію, ви можете й просто чатитися або спілкуватися із носіями англійської мови.

Однак для перевірки та навчання чи не найкраще підійде індивідуальні заняття з викладачем, де ви зможете не лише дізнатися про ваш рівень розмовної англійської, а й суттєво покращити його. Зверніться до BUKI, і ми підберемо для вас викладача, що знається на тому, як досягти саме вашої цілі.

Як вивчити англійську швидко та назавжди?

Ви мусите вписати мову у своє життя. Що швидше це станеться та що довше ви зможете підтримувати себе в оточенні англійської — то кращим буде ваш результат.

Вивчити англійську назавжди, як і будь-яку іншу іноземну мову, можна лише практикуючи її до скону. Хороша новина у тому, що ви маєте повну свободу у тому, як облаштувати своє вивчення та практику англійської. Далі розповідаємо про активності, що сприятимуть вашій англійській.

  • Поживіть у мовному середовищі або створіть його своїми руками. Якщо не маєте змоги організувати собі місячну мандрівку в англомовну країну, слухайте подкасти, дивіться новини та кіно без субтитрів чи навіть спробуйте організувати англомовну вечірку з друзями;
  • Регулярно наново проходьте пройдений матеріал. Мова — це м’яз, що його потрібно постійно використовувати, аби тримати у формі.
  • Мисліть англійською. Часто радять змінити в налаштуваннях мову смартфона на англійську. Це корисно на початках. Далі можна пробувати писати щоденник або тематичний блог суто для себе англійською. Робіть короткі огляди англійською про прочитані книжки, рецепти їжі чи приємні запахи. Байдуже, що саме ви робитимете англійською, але робіть це. Ціль вивчення будь-якої мови у тому, щоб в якийсь спосіб змусити свій мозок не лише запам’ятовувати інформацію, а й відтворювати її.
  • Займайтеся англійською якомога частіше. Можна недовго, але часто. Зробіть англійську рутиною, як вранішню каву або суботнє прибирання в оселі.

Автор:

31.05.2022

Підготовка до IELTS: повний гайд та корисні ресурси

Помилково вважати, що успішно скласти тест IELTS може лише той, хто досконало володіє англійською мовою. У цьому матеріалі ви насамперед зможете отримати відповіді на найпоширеніші запитання та отримати корисні поради щодо підготовки до тестування.

20.04.2022

Готуємось до TOEFL: найкращі поради та ресурси

Здебільшого всі, хто поступає на навчання до закордонних вишів, мають складати тести на знання іноземної мови. Це потрібно, аби довести вашу здатність не тільки спілкуватись в повсякденному житті з носіями, а ще й вільно навчатись та відвідувати іномовний заклад освіти. Читайте нижче, який тест на знання англійської мови можна обрати для навчання в англомовних країнах, та чи можна підготуватись до нього самотужки.

30.05.2023

Вступ до магістратури 2024: як підготуватись до ЄВІ з англійської

На моменті вступу до магістратури більшість студентів вже має понад 10 років формального вивчення англійської: у школі та на бакалаврській програмі. Відтак, успішно скласти ЄВІ — іспит з іноземної мови для вступу в магістратуру — не має становити особливих труднощів. Однак дехто все ж має низку білих плям в англійській, а дехто прагне отримати якнайкращий результат та мати якнайвищі шанси при вступі.

15.09.2022

Як підготуватися до ЗНО з англійської

Складання ЗНО з англійської є важливим етапом та великим головним болем усіх вступників в українські виші. А все тому, що навіть глибоке знання англійської мови не гарантує високого результату.

20.09.2022

Англійська для туристів: необхідні теми та фрази для подорожей

Англійська в подорожах дозволить почуватися більш впевнено в незнайомому середовищі, швидше розумітися з іншими та ефективно реагувати у випадках форс-мажорів. Що саме треба вивчити та як це зробити самостійно? Розповідає Buki School.

01.10.2022

Як пройти співбесіду англійською

Сучасні українські та іноземні компанії проводять робочі інтерв’ю з кандидатами англійською, щоби перевірити рівень володіння мовою та навички самопрезентації в незвичних обставинах. Водночас для кандидатів, що стресують від самих інтерв’ю, співбесіда англійською стає ще однією масивною підставою для переживань.

03.11.2022

Як сказати I think англійською: 24 синоніми

Щоб висловити думку англійською у побуті, вам може бути достатньо й одного, класичного варіанту «I think». Просто, вичерпно і підходить для усіх ситуацій. Але пишучи іноземною есе, твір або лист, спілкуючись нею на роботі чи під час навчання, пасує збагатити словниковий запас синонімами.

01.12.2022

Правила та приклади вживання Past Simple

Past Indefinite або Past Simple Tense: чи настільки цей час простий, як звучить? З цього тексту Buki School ви дізнаєтеся про стандартні формули ствердних, питальних та заперечних речень у минулому часі, зрозумієте, що таке неправильні дієслова та знайдете цікаві способи їх вивчити.

08.01.2022

Як підготуватися до ЗНО з англійської самостійно?

Хороший бал на ЗНО з англійської мови завжди починається з правильної підготовки. Навіть якщо до іспиту залишається ще багато місяців, не варто гаяти часу. Краще заздалегідь підготуватися до кожного блоку завдань, щоби підвищити свої шанси на успішне складання зовнішнього незалежного оцінювання.

10.05.2022

Як скласти резюме англійською

Хочете стати частиною іноземної команди й отримати роботу мрії, проте не знаєте, як правильно скласти резюме англійською? Ми допоможемо з цим.

29.04.2022

Як вчити англійську самостійно?

Мова необхідна людям для спілкування та інших видів комунікацій. Важливо добре знати рідну українську, але в сучасному світі недостатньо опанувати лише її, бажано вивчити ще одну іноземну мову, наприклад, англійську.

29.05.2023

Поради від Buki School як організувати роботу в умовах війни

Через перебої в електропостачанні у багатьох регіонах України робота може бути досить ускладненою. Команда Buki School підготувала для вас деякі поради, що допоможуть вам підтримувати продуктивність на достатньому рівні.

01.03.2022

Теперішній час в англійській мові: що це таке, як його використовувати

Граматика – важлива складова мови. Під час опрацювання розділу учні знайомляться з часами в англійській мові. Без цих фундаментальних знань неможливо утворити жодного граматично правильного речення.

17.07.2022

Вивчаємо розмовну англійську онлайн: список найкращих Youtube каналів для початківців

Люди в усьому світі щодня використовують YouTube, щоби переглядати розважальні відео чи навчатися чомусь новому, не виходячи з дому. На платформі є безліч цікавих каналів для вивчення іноземних мов, зокрема, англійської.

12.02.2023

Вивчаємо англійську: 10 сайтів для тренування навичок аудіювання

Вивчати англійську мову сьогодні набагато легше ніж будь-коли, оскільки в інтернеті є безліч вебсайтів, що допомагають удосконалювати розмовні навички, аудіювання, граматику та читання.

29.03.2023

How many VS How much: правила вживання

Під час вивчення англійської важливо багато уваги приділяти деталям. Недостатньо просто вивчити певну кількість слів і поєднувати їх у речення, використовуючи шаблон. В англійській мові є синоніми, які українською перекладаються однаково, але вони не є взаємозамінними й кожне слово вживається в конкретному випадку.

05.03.2023

Zero Conditional в англійській

Англійська граматика, окрім часів, містить величезну кількість тем. У цій статті розглянемо особливості умовних речень та зокрема нульового типу умовності. Ви дізнаєтесь, в яких випадках використовується цей вид, як утворюються умовні форми та детально ознайомитесь із прикладами.

09.09.2023

Найкращі серіали для вивчення англійської

У цій статті ми підібрали для вас список найкращих серіалів для вивчення англійської мови на різних рівнях складності – від Elementary до Advanced. Запасайтеся смаколиками й готуйтеся до повного занурення в американську та англійську культури. Enjoy watching!

18.09.2023

Початковий рівень англійської: вивчаємо цифри та числа разом

Знання чисел і цифр є необхідною складовою успішного вивчення англійської мови. Числівники використовуються в різних аспектах повсякденного життя: від простої лічби та визначення кількості предметів до математичних обчислень, орієнтування в часі, годинах та датах. У цій статті ми розглянемо основні правила вивчення англійських числівників, надамо корисні поради, як легко вивчити цифри та числа, а також розкажемо, як їх вживати в спілкуванні.

20.09.2023

Розвиваємо слухання: найкращі аудіо англійською для початківців

Уміння сприймати англійську на слух є важливим для спілкування з іноземцями. Учень можу знати правопис і переклад слова, але під час розмови не впізнати його й не зрозуміти співрозмовника. Із цього матеріалу ви дізнаєтеся ресурси, на яких знаходити найкращі англійські аудіо текстів для початківців.

22.09.2023

Особливості вимови складних англійських звуків

Фонетика є важливою під час вивчення англійської, але часто їй приділяють мало уваги. Тому навіть люди з високим рівнем англійської іноді припускаються помилок у вимові складних англійських слів. Щоб навчитися одразу правильно вимовляти звуки та говорити зрозуміло для носіїв мови – ознайомтеся із цим матеріалом.

27.09.2023

Спілкуємося англійською: сленгові скорочення для переписки

Знання англійської дає змогу спілкуватися з носіями мови. Але якщо віртуальна розмова неофіційна, співрозмовник може вам відповісти «idk» або «hru». Цих абревіатур учень не знайде в академічному словнику, бо ці скорочення в англійському є сленговими. Щоб вільно спілкуватися англійською з носіями й розуміти, що означає в листуванні «lmao» або «wbu» – читайте цю статтю про сленг.

29.09.2023

Вчимо англійські прислів'я та приказки

Під час вивчення іноземної мови людина стикається не тільки з новими словами і граматичними правилами, але і з проявами культури нації. Одним із таких проявів є прислів’я і приказки. Тому під час вивчення мови важливо звернути увагу на фольклор і вивчити популярні прислів’я і приказки англійською. З цієї статті ви дізнаєтеся про найцікавіші приклади англійської усної народної творчості.

02.10.2023

Present Perfect: правила вживання і функції

Граматика є важливим складником мови. В англійській є 12 часових форм і в кожної з них є свої особливості та функції в мові. Щоб вільно спілкуватися англійською, необхідно детально познайомитися з кожним із часів. У цій статті ми розглянемо Present Perfect та його місце серед усіх часових форм.

09.10.2023

Як привітатися англійською: формальні й неформальні фрази та сленг

Напевно ви не раз чули вислів «По одежі стрічають, а по уму випроводжають». Його значення просте – спочатку люди оцінюють ваш зовнішній вигляд, а вже потім розумові здібності. В англійській культурі його можна інтерпретувати дещо інакше, адже там насамперед звертають увагу не на одяг, а на те, як ви привіталися зі співрозмовником. Від того, наскільки цікаво ви вмієте сказати банальне «привіт», залежатиме перше враження про вас. Отож, якщо у вашому словничку міцно засіли «hi» або «hello», саме ч

17.10.2023

Англійська мова: походження і розвиток

Історія мови як наукова дисципліна може пояснити різні особливості мови й полегшити її вивчення, тому учням важливо ознайомитися із нею. Історія англійської мови тісно переплетена з історією Великобританії. Тому із цієї статті ви дізнаєтеся не тільки про походження англійської мови, а і про те, хто такі сакси та про інші цікаві факти з історії Британії.

23.10.2023

Pronouns: усе про займенники в англійській мові

Займенники – це невіддільна частина англійської мови. Вони виконують ключову роль у мовленні, адже допомагають зробити комунікацію чіткішою та уникати повторення іменників у реченні. У цій статті ми розкажемо все про займенники в англійській – що це таке, які є типи займенників, яка їхня роль та як їх правильно вживати.

25.10.2023

Запам’ятовуємо порядок слів в англійській мові: правила та приклади

Ви можете мати гарний словниковий запас, вільно орієнтуватися між Present Perfect та Present Perfect Continuous, але якщо ви не знаєте, як правильно розташовувати слова в реченні, вашу англійську навряд чи хтось назве ідеальною. У цій статті ми розкажемо про порядок слів в англійській мові, поділимося важливими правилами, схемами та прикладами, щоб ви навчилися правильно будувати прості і складні речення.

26.10.2023

Практикуємо розмовну англійську: говоримо про гроші

Гроші є невіддільною частиною життя, тому під час вивчення іноземної мови важливо звернути увагу на цю тему і вивчити лексику та корисні вислови про гроші. Також із цієї статті ви дізнаєтеся про найпоширеніші валюти й ціноутворення у світі.

31.10.2023

Розповідаємо про хобі англійською: корисна лексика та приклади

У школі, у компанії друзів чи на роботі з колегами ми часто обговорюємо улюблені звички та заняття. Одним словом – розповідаємо про свої хобі. Українською це робити досить просто, а як щодо англійської? Якщо ви плануєте навчатися чи працювати за кордоном, або просто хочете подорожувати і знайомитися з новими людьми, вам потрібно вміти розповідати про свої інтереси. Скористайтеся нашим матеріалом для підготовки, де ми зібрали інструкцію та корисну лексику для розмов про хобі англійською.

09.11.2023

Легкі книжки англійською мовою для початківців

Комусь англійська мова дається надзвичайно складно, а комусь навпаки – швидко й легко. Різниця може залежати від правильно обраного методу підготовки. Корисним та дієвим способом вивчення англійської вважають читання книжок, адже воно допомагає швидко збільшувати словниковий запас та запам’ятовувати стандартні граматичні конструкції без «зазубрювання» правил. У цьому матеріалі ми підготували список книжок класичних та сучасних авторів, які можна читати вже на початковому рівні. Це популярні вид

13.11.2023

Вступ до ЛНУ Франка у 2024 році: предмети НМТ та вартість навчання

Шукаєте престижний український університет із якісною навчальною програмою та широким вибором спеціальностей? Тоді варто звернути увагу на ЛНУ – Львівський національний університет імені Івана Франка. У цьому матеріалі розкажемо головне про виш: факультети, вартість навчання у 2024 році, предмети НМТ та вимоги до мотиваційного листа.

28.11.2023

Past Simple - минулий неозначений час

Past Simple (Past Indefinite) – простий неозначений час в англійській мові, що найчастіше використовується для позначення дії котра відбувалася в минулому і вже є завершеною.

04.12.2023

Запроси друга: нова можливість отримати бонуси в BUKI School!

Навчайте разом із своїми колегами: запрошуйте їх до BUKI School та отримуйте приємний бонус у розмірі від 500 грн. Це гарна нагода спільно ділитися досвідом та отримувати винагороду за свою працю!