Оберіть замовлення для поповнення занять

Поповнити

Корисні покликання для підготовки до НМТ 2024

 1. Корисні покликання для підготовки до НМТ 2024 з української мови
 2. Підготовка до НМТ із математики 2024
 3. Покликання для підготовки до тесту НМТ з історії України 2024
 4. Готуємося до НМТ з іноземної мови 2024: лінки, що вам знадобляться
 5. Корисні покликання для підготовки до НМТ 2024 із хімії
 6. Посилання для підготовки до НМТ із фізики
 7. Як готуватися до НМТ із біології?
 8. Корисні лінки, які знадобляться кожному абітурієнту під час НМТ
 9. Кілька порад, як перебороти хвилювання в день НМТ

До проведення НМТ залишилося не так багато часу, тож часще активніше готуватися. Напередодні іспитів зібрали для вас перелік корисних ресурсів для перевірки знань та вивчення основних тем із предметів, що входять до списку Національного мультитесту. У цьому матеріали ви знайдете ресурси для підготовки з української мови, математики, історії України, іноземної мови, фізики, хімії та біології.

Корисні покликання для підготовки до НМТ 2024 з української мови

 

Погодьтеся, вивчати українську мову й готуватися до іспитів завжди ефективніше під наглядом професійних викладачів. Скористайтеся послугами репетитора в онлайн-школі BukiSchool, який навчатиме вас за спеціальною програмою «Підготовка до ЗНО/НМТ з української».

Підготовка до НМТ із математики 2024

Покликання для підготовки до тесту НМТ з історії України 2024

 

Читайте також: Формули для НМТ з математики у 2024 році: пояснення та приклади завдань

Підготовка до НМТ

Готуємося до НМТ з іноземної мови 2024: лінки, що вам знадобляться

Корисні покликання для підготовки до НМТ 2024 із хімії

Посилання для підготовки до НМТ із фізики

Читайте також: Лексичний мінімум для успішного складання НМТ з англійської у 2024 році

Повторення вивченого

Як готуватися до НМТ із біології?

Корисні лінки, які знадобляться кожному абітурієнту під час НМТ

Корисна література

Кілька порад, як перебороти хвилювання в день НМТ

Хвилювання в день Національного мультитесту може бути особливо сильним, оскільки абітурієнти розуміють – від того, як вони складуть іспит залежить їхній вступ до ВНЗ. Для того, щоби побороти паніку й зосередетися на виконанні завдань, можна скористатися такими порадами:

 • Плануйте свою ранкову рутину так, щоб вона була заспокійливою та розслаблюючою. Зробіть зарядку та спробуйте медитацію, щоби забезпечити позитивний початок дня.
 • Правильний сніданок – запорука гарного самопочуття. Їжте здорові продукти, що містять багато поживних речовин. Уникайте жирної їжі, яка викликає важкість. Обов’язково пийте достатню кількість води, щоб запобігти виснаженню та допомогти зберегти ясний розум.
 • Не дозволяйте негативним думкам перебороти вас. Натомість варто сконцентруватися на своїх сильних сторонах та можливостях. Заручіться підтримкою сім’ї, друзів та викладачів, які нагадають про ваші досягнення та можливості.
 • Практикуйте дихальні вправи на зниження стресу та зосередження уваги. Це дасть вам змогу заспокоїтися і зрозуміти, що ви контролюєте свої емоції.
 • Перед початком НМТ спробуйте виконати кілька тестів із предмета, щоби підвищити мозкову активність та відчути впевненість у собі.

 

Підготовка до НМТ може забирати багато годин практики та тяжких зусиль, тому не варто відкладати цей процес наостанок. Є ситуації, коли потрібно терміново повторити тему з програми, або надолужити знання з предмета, а часу не вистачає. У такому випадку варто терміново звернутися за допомогою до репетитора.

 

Сподіваємося, що вам не доведеться зіткнутися з такою проблемою, проте, про всяк випадок зберігайте посилання на BukiSchool. Це сучасна онлайн-школа, у якій зібрали професійних репетиторів із різних дисциплін: українська мова, іноземні мови (англійська, німецька, польська), математика, фізика, хімія, історія України та біологія. Реєструйтеся на перше безплатне заняття в школі й менеджери проконсультують вас за всіма питаннями.

 

Читайте також: Готуємося до НМТ: історія кріпосного права в Україні

Автор:

Корисні покликання для підготовки до НМТ 2024

Які корисні посилання для підготовки до НМТ 2024 з української?

Демонстраційний варіант НМТ з української мови від Українського центру оцінювання якості освіти. IZNO test: Тренувальний тест з української.

Як підготуватися до НМТ із математики?

Демонстраційний варіант НМТ із математики від УЦОЯО. Test izno: Підготовка до ЗНО з математики по темах.

Які посилання для підготовки до тесту НМТ з історії України?

Тестпортал: Демонстраційний варіант НМТ з історії. Тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО з історії України.

22.01.2024

НМТ 2024: список предметів та дати іспитів

До національного мультипредметного тесту 2024 залишилося менш як пів року. Навіщо взагалі його складати? Які предмети цьогоріч будуть обов’язковими, а які можна обирати на власний розсуд? Як проходитиме процедура НМТ та, які дати іспитів? Відповіді на ці питання підготували в нашому матеріалі. Та, як то кажуть: «Щасливих вам голодних ігор, і нехай удача буде завжди на вашому боці»:)

17.01.2024

Професія юриста в Україні: які предмети складати та де навчатися?

Напевно, ви не раз чули щось про відомі серіали «Як уникнути покарання за вбивство?» або «Краще подзвоніть Солу». У них йдеться про тяжкі виклики та неординарні ситуації, з якими щоденно зіштовхуються в роботі професійні юристи. Якщо також мрієте опанувати цю складну, проте дуже цікаву роботу, читайте наш матеріал. Ми розкажемо, хто такий юрист, які перспективи професії, де краще навчатися в Україні, та скільки може заробляти молодий спеціаліст після закінчення ВНЗ.

15.01.2024

Океани Землі: факти про Світовий океан

Кажуть, що вчені дослідили Світовий океан усього на 3%. Не можна точно відповісти, правда це чи ні, проте багато цікавих фактів про океани Землі ми вже знаємо. Деякими із них поділимося в цьому матеріалі. Чому тихий океан назвали саме так? Де мешкають гігантські черепахи? У якому океані тварини живуть у надекстремальних умовах? Відповіді на ці питання знайдете нижче.

26.12.2023

Що потрібно для вступу на менеджмент?

Менеджмент є одним із найпопулярніших факультетів серед абітурієнтів. Ця сфера діяльності має безліч галузей та направлень – від маркетингу до найвищої ланки управління. Для вступу на менеджмент потрібно чітко визначитися, з яким напрямом ви плануєте пов’язати майбутнє та знайти гарний ВНЗ. У цій статті ми розкажемо, яку професію можна обрати, який прохідний бал для вступу, та в яких університетах варто здобувати диплом бакалавра з менеджменту.

08.12.2023

Вступ до Богомольця у 2024 році: основне про університет

«Вік живи – вік учись». Це прислів’я ідеально підходить для студентів медичних університетів, адже, якщо порахувати тривалість навчання на магістратурі, інтернатурі, ординатурі та аспірантурі – виходить понад 10 років (у найкращому випадку). В Україні підготовкою медичних фахівців займаються декілька ВНЗ, проте найпопулярнішим є університет Богомольця. Яка вартість навчання в цьому виші, які предмети НМТ потрібно складати та, на які факультети можна вступати – розкажемо в цьому матеріалі.

06.12.2023

Львівська політехніка: умови вступу на 2024 рік

Львівську політехніку можна назвати Гулівером у світі вітчизняних ВНЗ, або просто – одним із найкращих та найпрестижніших університетів України та всієї Східної Європи. Для абітурієнтів, що мріють здобути якісну технічну освіту, цей заклад посідає перші позиції рейтингу. Які умови вступу до Львівського політехнічного університету у 2024 році? На яких факультетах можна навчатися та, яка вартість на різних спеціальностях? Відповіді на ці питання знайдете нижче.

27.10.2023

Формули для НМТ з математики у 2024 році: пояснення та приклади завдань

Молитви абітурієнтів, які складають ЗНО/НМТ із математики були почуті й до тестового зошита з 2021 року крім блоку завдань почали додавати блок із формулами, які можна використовувати під час іспиту. Це значно полегшило підготовку до мультипредметного тесту, оскільки школярам більше не потрібно напам’ять вчити всі формули. Проте, своєрідна шпаргалка допоможе не всім. Мало бачити її перед очима – потрібно її розуміти. У цьому матеріалі ми зібрали всі формули, які будуть на НМТ із математики у 202

30.10.2023

Вступ до КНУ ім. Шевченка у 2024 році: умови та правила прийому

Мрієте навчатися в престижному університеті, проте не хочете задля цього їхати за кордон? В Україні є достатньо навчальних закладів вищої освіти, що мають змогу дати своїм студентам міцну освітню програму, не гіршу ніж у європейських чи американських ВНЗ. Серед них – КНУ ім. Шевченка. У цьому матеріалі розкажемо все, що потрібно знати про вступ до КНУ: факти про університет, назви факультетів та спеціальностей, умови прийому та вартість навчання у 2024 році.

29.10.2022

Як зрозуміти математику: поради для дорослих та дітей

Зазвичай складнощі з вивченням математики починаються там, де навчання виходить за межі рахування яблук та переходить до більш абстрактних формул. Та методисти пропонують низку ефективних рішень. Далі даємо детальні поради, що дозволять навіть суцільним гуманітаріям і вивчити, і полюбити математику.